reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Na marcowkach nic nieznalazlam ale znalazlam wpis Ozili u nas z 06.03 gdzie pisala ze idzie za tydzien czyli dzisiaj na ciecie.no to czekamy na wiadomosci
 
aschlee przytulam Cię bardzo,bądź dzielna,wszystkie tu wiemy jaką pustkę teraz czujesz:-( ale z czasem pozbierasz się i będziesz chciała znowu spróbować...........tutaj jest wiele dowodów na to że w końcu się udaje i nie można się poddawać....buziaki!

madziorek :-D:-D:-D rośnij Kochana rośnij:-D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

motylkowa
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejszy wynik:-) coś mi się wydaje,że będziesz następna:-D

galwaygirl masakra z tą pracą,ciągle się słyszy,że ktoś jakieś przekręty robi,nie uczciwi pracodawcy i inne machlojki:crazy: żeby Ci sie tam jeszcze poukładało &&&&&&

eska a dlaczego Ty masz umówioną cesarkę??...............w sumie to tutaj każda chyba cięta jest ..ale to tak na życzenie czy co?

Pozdrawiam!!!
 
Hejka

Ozilka &&&&&&&& za szczesliwe rozwiazanie;-)

Karo najlepszego dla Emily to juz 11 mscy, pannica jak ta lala:-)

Motylkowa kciuki za bete, ale to tylko formalnosc bedzie dobrze &&&&&&&&

A ja mam dola...po pierwsze z rana poklocilam sie z J o *******e i z seksu byly nici a to plodne sa:angry:po drugie na 7 kwietnia mielismy umowiona wizyte w pordni genetycznej odnosnie kariotypu na NFZ pani dzisiaj zadzwonila ze pozmienial sie im system refundacji nie na rok tylko co miesiac i musieli poprzestawiac wizyty i zaproponowala mi 9 czerwca...oczywiscie zgodzilam sie ale bede kombinowac skad tu wziac kase i pojsc prywatnie a po trzecie to troche choruje boli mnie glowa i nie wiem w sumie czy staranek nie odpuscic:no:i tak o....bosko poprostu!!!pozdrawiam
 
Celta - no widzisz, jak ptak byl blisko, to i szczescia coraz blizej :-) Nastepnym razem sie nastawiaj, a nie rób unikow :-D

Madziorek - no widzisz i pieknie dzidzia rosnie... oby tak dalej kochana..

Lili - niestety nie wiem ile trzeba czekac, chyba sama poczujesz kiedy bedziesz gotowa...

Galwaygirl - mam nadzieje, ze wszystko w pracy sie dobrze pouklada.

Motylkowa - Gratuluje II kreseczek :) Ja tez sie bardzo boje, ale staram sie myslec pozytywnie... objawy sa, to sie ciesze...

Eska - a Ty slij te fluidy, bo juz Ci malo czasu zostalo :) Mikolaj wyro ma juz przygotowane, to lada dzien w nim bedzie spal (no chyba ze napierw u Was w lozku bedzie sie wylegiwal)

Rurka - 4 cykle zleci szybko, nie martw sie.... narazie zbieraj sily :)

Aschlee - Ja tez tak mialam, ale wykrzesywalam sily dla Mikolaja, bo stwierdzilam, ze komu jak komu, ale jemu musze w tej chwili dac nawiecej swojej milosci... I tak szczerze mowiac to on dawal mi najwiecej sily, zeby pozbierac sie po tym wszystkim. Zycze Ci kochana, abys jednak znalazla sily i szybko stanela na nogi. Trzymaj sie.

Elka - no kiepsko z tym kariotypem, ale dacie rade. Jak juz tyle czekaliscie. A i moze nie bedziecie musieli. Na pocieszenie, powiem Ci tyle, ze u mnie w ostatnie dni plodne panowala grypa rzoladkowa i odpuscilam, ale jak tylko sie skonczyla skorzystalismy, bo stwierdzilismy, a moze jednak. (normalnie to pewnie dzien wczesniej bysmy skonczyli, ale nie bylo jak i zaryzykowalismy) i co? i po 12 dniach piekny bladzioch byl :) Stwierdzilam, ze to natura sama zdecydowala...
Klotnią sie nie martw, jak sie poklociliscie - tak samo sie pogodzicie. Glowa do gory :) Trzymam kciuki :)

Ania - nie dziwie sie, ze sie cesarki boisz. Ja tez balabym sie...

Ozila - no to czekamy :)

Mika, Martocha, Karo, Agawa (kiedy ona wraca?), Ewik, Neta, Michalina, Karaiwina, Anncka i caala reszta ktorej nie wspomnialam - pozdrawiam :)

I jeszcze fluidki dla staraczek~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ lapcie :)

Ja wczoraj padlam, bo tak mnie glowa bolala po tej wizycie w szpitalu i pozniejszych zakupach, ale was troche poczytalam zanim zasnelam :)
Okazalo sie ze Mikolaj moze miec astme z racji astmy w rodzinie. Dostal wziewy i mamy sie stawic za 2 miesiace. Jesli sie nie polepszy bedziemy robic badania...
Ja z kolei umowilam sie na wizyte do GP w srode. Pewnie nic konkretnego sie nie dowiem. Ale strasznie sie teraz boje, bo nadchodzi "ten czas". Staram sie o tym wszystkim nie myslec, ale kazda wie, ze to nie jest takie latwe...
No coz... niczego nie przyspiesze... ehhh...

Buziaki :)
 
reklama
Elka no to seks na przeprosiny:)))) ta dam z tego piękne dzidzi wychodzi;))) Ehh z tymi kariiotypami na NFZ;/

carrolina- kurcze, musi być już dobrze;*

Buziam
 
Do góry