reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny a propo ptaszyskow to mam wiecznie ofajdany samochod dzisiaj bylam na myjce bo kupa na kupie i kupa pogania, moze to jakis omen:-D
 
reklama
Dziewczyny dziekuje za slowa otuchy.
Elka, Eska, Celta - bardzo dziekuje za ewentualna pomoc, ale tutaj leki bardzo dlugo ida. Nie wiem czy musza to wszystko sprawdzic czy co? Pewnie dopiero pod koniec nastepnego tygodnia doszlyby, a to wszystko pozno.

W kazdym razie troszke sie juz uspokoilam i bede lezec ile sie da. Zwlaszcza, ze moj K we wtorek dopiero do pracy idzie.
Sprawa ma sie nastepujaco. Zadnych plam wiecej nie ma i oby nie bylo za to brzuchol nadal bardzo boli tak jak w czasie okresu, a u mnie to nie jest maly bol. Paracetamol ktory tylko moge brac nie pomaga.
Bylam na emergency u GP. Kazala oddac siuski, zeby zrobic test i zbadac ogolnie mocz. Zbadala mnie. Szyjka zamnknieta, bez zmian, krwi tez nie ma. Tak ogolnie chciala wykluczyc pozamaciczna, bo ostatnio byly podejrzenia. Zadzwonila do szpitala, przekazala wszystko, a oni stwierdzili ze ich zdaniem jak naraze jest ok, ze skontaktuja sie ze mna aby umowic sie na USG (prawdopodobnie dopiero we wtorek, bo w poniedzialek swieto). Moze jeszcze ktos to mnie zadzwoni zapytac czy wszystko ok, bo tak ostatnio bylo.
Dodatkowo dostalam list do szpitala z racji tego ze dlugi weekend i w razie pogorszenia, krwawienia lub bolu ramion mam jechac z tym listem a oni od reki mnie przyjma bez zbednego czekania.

Nadal prosze trzymajcie kciuki. Mam nadzieje ze to usg bedzie we wtorek najpozniej w srode, a wtedy bijace serduszko mnie uspokoi. Jesli to bedzie zbyt wczesnie umowie sie do polskiego gina tydzien pozniej.

Oby tylko fasolka chciala z nami zostac i miala sile do zycia...

Ewik - mam nadzieje ze z praca sie uda, a jak juz przestaniesz sie denerwowac to tez i z fasolinka.

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
carollina wiem co czujesz,szczególnie,że ja też zawsze gdy coś niepokojącego zaczęło się dziać nie mogłam sobie wybaczyć tego,że mieszkam w takim kraju gdzie mi nie pomogą.......ale bądź dobrej myśli.....to na pewno dzidzia się wygodnie zagnieżdża,trzymam kciuki za Was

motylkowa GRTULACJE !!!!!!!!!!!:-) rośnijcie pięknie!!!!!

eska jak lekarka sugeruje cięcie a Ty jej ufasz to faktycznie lepiej się temu poddać ....to już tak nie długo:-)

mika ja też wolałabym naturalnie ale jak trzeba to trzeba,najważniejsze żeby Maleństwo szczęśliwie przyszło na świat wiec niech tną co trzeba.............

ewik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za robotkę! $$$$$$$$€€€€€€€€€

elka buziak!! przykro mi że pożarłaś się z chłopem ale z nimi to tak juz niestety jest....ale może jeszcze zdązycie się poprzytulać w trakcie płodnych i .............&&&&&&&&&&&&&



madziorek,celta,galwaygirl pozdrawiam!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie. 3 dzien caly czas chce mi sie wymiotowac i baaaardzo boli mnie żołądek i brzuch taki wieeeelki wzdęty mam. To mdłości czy coś złapałam. Wiem, że pytanie rodem z przedszkola, ale wczesniejsze ciaze byly praktycznie bezobjawowe i juz sama nie wiem... mdłości to także ból zołądka??:eek:
 
madziorek osobiście miałam tylko lekkie mdłości ale moja siostra nie miała nic tylko raz dwa dni jakby grypa żoładkowa więc może ból żołądka to też objawy ciążowe.............dbaj o siebie i dużo wypoczywaj,buzi!
 
motylkowa gratuluje!!!

Dziewczynki, ja tak na szybko po poradę!!!
Dziś leci ze mnie dziwny śluz.... jak się podcieram to na papierze zostaje mnóstwo gęstego, przeźroczystego, bezzapachowego śluzu. Jak bym miała termin porodu to bym powiedziała, że czop śluzowy ze mnie wyleciał!!!!
Kurde, w poniedziałek pójdę do gin, ale z lekka się zaniepokoiłam... i mnie podbrzusze pobolewa.....

Madziorrek mnie żołądek nie bolał, więc ja nie wiem. Ale moja starsza siostra w ciaży nabawiła się wrzodów żołądka.... więc kontroluj ten brzuch i idz do lekarza !!!!!!
 
Micgalina z tego co wiem nawet podczas karmienia mozna miec owulacje i zajsc w ciazy.powiedzialavym ze to moze byc taki mgesty sluz plodny.ale dokladnie sie nieznam.moja kolezanka bedac pewna ze okresu niema wiec zajsc niemoze.ma dziecuaczki po roku:-)
 
Telefon nie zadzwonił :hmm:
Madziorrek, ja miałam 10 tygodni mega mdłości 24h na dobę i bolał mnie żołądek ale co ciekawe ani razu nie wymiotowałam. Mdłości byly takie, że nie byłam w stanie nic robić: leżałam i stękałam :-D I też ciekawe: nie miałam mdłości gdy jadłam, w czasie posiłku. Ale ogólnie ten czas był strrrrraszny.
 
reklama
Dziewczynki drogie, brzuszek sie zwolnil 14.03.14 o godz. 11.42 ( au czasu, 1.42 nad ranem polskiego) przyszla na Swiat Claudia nasza coreczka 3760kg i 51cm dl, zdrowiutka Myszka nasza najukochansza,:-))))))
jestesmy w szpitalu jeszcze , ale mala juz ladnie ssie cyca, co chwile i nie daje mamie pospac w ogole, ale mamie to nie przeszkadza wcale :-))))
buziakuje i ~~~~~~~~~~~~~~ prosto z pustego brzuszka!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 50
  • image.jpg
    image.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 55
Do góry