reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Motylkowaona wielkie gratki. Ja mówiłam że w tym roku wyż się szykuje.
Celtunia też pomyslalam że zamiast unik robić to jeszcze się trzeba było nastawić.
Nie, no na pracodawcę narzekać nie mogę póki co, wypłaty co do grosza zawsze ba czas i raczej starają się by było ok. Dziś powiedzieli że zostaje na popołudniu, uff tylko zawsze jest ze jak jest ok to ok a tu nagle zbiorowo projekty zamykają i znów kilka miesięcy tymczasowi będą obgryzac pazurki. Ja jestem tu 7,5 roku więc o zwolnienie się nie martwię. We wtorek zaczynam w innym budynku ale wczoraj i dziś masakra, siedzieć i NIC nie robić przez 8,5h... Ile można na necie albo plotkowac... Jutro wolne wzięłam a poniedziałek Patryka więc mam 4 dni wolnego. Wyśpię się na zapas :)
 
reklama
A u mnie niezbyt kolorowo. Dosc ze w nocy bolal brzuch, to jeszcze dzisiaj rano na bieliznie jakies malutkie plamki krwi. Jestem przerazona. Boje sie strasznie. Nie wiem co robic? Sprawdzam co jakis czas czy to bylo jednorazowe. Wzielam nospe i leze. Nie mam po co isc do lekarza bo i tak mi nic nie dadza:( Tak strasznie sie boje tego najgorszego...:(
 
Caroline to jest okropne , że Ani luteiny ani duphastonu tam u Was nie dają echh, leż spokojnie bierz nospę, na pewno to nic groźnego my tu wszystkie kropkowałysmy, a Madziorek nawet niedawno i wszytsko ok &&&&&&&&&&&&&&&&;)*
 
Motylkowa- gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś sposoby na odpędzenie czarnych myśli??:( ksiązka, film, spacery nie skutkują;p tzn tylko na chwilę;-) Ja chcę wiedzieć 24 na dobe, że wszystko jest ok. Najchętniej bym sie podłączyła do jakiegoś monitora i patrzyła czy serduszko nadal bije. Głupia jestem prawda??:zawstydzona/y:
 
reklama
Carollina a ja bym poszła do lekarza, to trzecia ciąża pod rząd, nie nazwą tego przypadkiem. Jak nie zechcą Ci nic wypisać to poproś o pisemną odmowę bo jak coś spotkacie się w sądzie. Na pewno mają tu odpowiednik luteiny czy dhupka. Ja się nie znam na tym, raz miałam luteinę na wszelki wypadek. Jak dziewczyny mają na zbyciu to obie niech Ci wyślą. jak wyślą dziś to wtorek max sroda będzie tylko nie poleconym bo wolniej idzie o 1-2 dni bo muszą śledzić. Ja gdybym miała to byśmy podjechali na płn a Wy na pd i byśmy się spotkali w połowie drogi ale nie mam. U mnie w Galway jutro PL gin będzie przyjmowała, tak patrze ze to 2h 45 min chyba ze w Dublinie ktos w weekend przyjmuje tam masz szybciej.
Trzymam bardzo mocno kciuki
Motylkowa​ to gratulacje po raz drugi nudnej ciąży
 
Do góry