reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Madziorrrek WSPANIAŁE wiadomości, chwal się zdjęciami, jak duża jest kijanka ? Rosnijcie zdrowo i do października :)
Aschlee, przykro że musiałas przez to przechodzić. Będą robili badania jakieś? Trzymaj się Kochana.
A u mnie sie dzieje w pracy. Jednego dnia pracowałam w największym projekcie, przyszłośc kilku lat fabryki a drugiego koniec projektu... Muszą zmiany wprowadzic i może od wakacji ruszymy dalej a teraz czekam na decyzję gdzie mnie i 32 inne osoby poupychaja. Ja chcę zostać na popołudniu bo tym sposobem młody tylko 3h bez nas jest. A jak dniówka to 1. że Młody na 8h do żłobka, 2. Za żłobek nie 100 a 180e tygodniowo i do tego ja bym straciła dodatek za popołudnie więc Duuuuzo mniej kasy w sumie by wyszło
 
Madziorrek cudne wiesci :))) gratuluje i lapie fluidy, no musi mi sie kiedys udac :)
Galwaygirl kurcze szkoda z ta praca, wszystko w tych czasach takie niestabilne. oby sie udalo zostac na popoludniowkach.
 
Madziorrek ulala :-D:-D:-D Bardzo się cieszę, że wszystko pięknie! Jak się wyśpisz - pisz coś więcej.

eska
śliczny kącik dla Mikołaja.. baldachim będzie jak znalazł w lecie. Te wszystkie komary i inne stwory dadzą małemu spokój!

galwaygirl, no to trzymam kciuki mocno, żeby wszystko poukładało się tak jak tego oczekujesz. Żebyś jak najmniej ucierpiała na zmianach w realizacji projektu.

ewik i za Ciebie też trzymam! Żebyś znalazła zajefajną robotę. Czasami tak to już jest, że niby nie widać żadnego dobra które miałoby wyniknąć z trudnej sytuacji, a ono jednak się pojawia. Uszy do góry, uwierz w siebie troszeczkę i będzie dobrze.

Neta łap, łap, musi się udać i uda się :tak:


Miłego dnia, ma się pogoda zepsuć na dniach, więc trzeba korzystać ile wlezie!
 
Witam się z Wami kochane:) zagladam tu czasem do was ale piszecie jak burza nie jestem w stanie nadrobić.. pozdrawiam Wasze pociechy. te w brzuszkach też :) witam nowe staraczki i przesyłam moc pozdrowień.. postaram się nadrobić :*
 
Madziorku no pieknie, nie moglo byc inaczej &&&&&& cudnie!!!!
Motylkowa hej, co ja widze??? Zielone na wykresie??!!! Super!!!

Milego dnia Babeczki
 
Ostatnia edycja:
Elka zielone jest, dwa testy dodatnie ale boje się jak cholera, chciałam iść na bete ale boje sie jeju no masakra.. a jak bedzie 0??.. dlatego czekam..
 
Ostatnia edycja:
Motylkowa, przy dwóch + beta będzie konkretna, leć dziewczyno, leć!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Motylkowa, trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze :tak:
Idź sobie spokojnie na tą betę i nic się nie denerwuj. Ściskam
 
reklama
Do góry