reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
witajcie, no i jestem już po wizycie u lekarza prywatnego, który twierdzi, że należy czekać 6-m-cy od poronienia, aby zacząć znów się starać, i u lekarza z NFZ, który ma odmienną teorię i każe brać się do roboty, bo niby z najnowszych badan wynika, iż jest to lepsze niż oczekiwanie pół roku. No i co Wy na to, co ja mam teraz robić?

Mi się wydaje że najważniejsza jest Twoja gotowość psychiczna..ja czekałam 6 m-cy za każdym razem, bo po prostu musiałam 'odpocząć'..poświęciłam ten czas na poprawę formy fizycznej, relaks itp..Ja myślę że jak organizm jest gotowy na ciąże to ją 'zaakceptuje' i tyle..A gwarancji na sukces nigdy nie otrzymasz niestety..jesteśmy skazane na ryzykowanie..no ale kto nie ryzykuje ten nikt nie zyskuje;-).

Celta- CMOK! :)
 
Madziorek oczywiście widziałam już wczoraj bo zasnąc nie mogłam i czekałam na info bardzo się cieszę ;)* pokaż nam bejbi:-):-)

Motylkowaona &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny łapać fluidy i fasolkować;)*
 
cześć :) dawno mnie nie było ...
Madziorku.... MEGA GRATULACJE!!!! widzisz tak mocno trzymałyśmy kciuki że musiało być dobrze :)
gratulacje dla innych zafasolkowanych ;)
a ja trzeci dzień misiączki... w końcu (bo przez tydzień plamienie).... więc organizm wraca do normy;) lekarz kazał odczekać 4 cykle, żeby wszystko było ok :) i do dzieła :) ale jakaś pobudzona pozytywnie dzisiaj jestem :) przesyłam moc pozytywnej energii :-) to chyba słońce tak na mnie działa
 
Dziękuje dziewczyny . Wiek OM pokrywa się z USG 7 tydzień 3 dzień. Wielkość dzidziulka 1, 23;))) Nastepna wizyta za tydzien, a pozniej juz genetyczne;) Jestem taka szczesliwa, ale boje sie zapeszac:) Później wkleje jakieś zdjątko.

rurka-mam nadzieje, że czas do zielonego światła szybciutko Ci minie;*

Łapać lachony
:-p-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 
galwaygirl tak beda robili badania co bylo przyczyna.Za ok 3 tygodnie poczta maja mi przyjsc wyniki.Mnie tez podczas zabiegu robili mase badan tez to wszystko ma poprzychodzic...Mam nadzieje ze jeszcze kiedys bedzie mi pisane byc szczesliwa mama...Widze ze moj Maz bardzo chce drugiego dzieciatka juz mi kazuje zapisywac sie na wizyty pociesza itd ale ja na razie mam straszny lek w sobie i nie potrafie myslec o kolejnych staraniach...Dla mnie to bylo traumatyczne przezycie i ciezko mi dojsc do siebie musze sie ciagle czyms zajmowac bo wracam myslami ze tak niewiele mi brakowalo do bezpieczniejszego okresu...to odliczanie dni do pazdziernika...a teraz...pustka wstaje bo musze najlepiej to bym spala caly czas...musze sie pozbierac ale boje sie ze nie bede gotowa do kolejnej proby
 
reklama
Motylkowa cos czuje ze jutro bedziemy gratulowac juz na maksa.
Madziorek kochana oj super ze wszystko ok.cieszemy sie razem z toba
Niemiala jakos Ozila teraz rodzic? Ide zobaczyc na marcowki
Konczymy dzisiaj 11 miesiecy:-) tara tara
 
Ostatnia edycja:
Do góry