reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewikewik uno momento poczekaj, a kiedy miałaś ten wypadek ???? może nie wszystko stracone, może jakaś choroba zawodowa akurat ja pracuje w Inspekcji Sanitarnej i zajmuję się takimi rzeczami i BHP może coś się da zrobić...
 
reklama
Pół roku temu, niczego nie wykażę. Kontuzja pogłębia sie z miesiąca na miesiąc, nic nie zrobię. Odwołam się do sądu ale występuję przeciwko bardzo bogatej firmie. Bogatej biedą pracowników ;-)
 
Nie. Trudno wykazać, ze długotrwałe prace i przeciażenia miały wpływ na kontuzję. Ja miałam pecha a inni nie i to też jest argument na ich stronę.
 
Hej Laski

Melduje sie, probuje zaatakowac mnie jakies chorubsko ale dzielnie sie bronie, poza tym zblizaja sie ovu wiec czatuje na meza:-D

Ania gratuluje odwagi odnosnie pracy zycze abys szybko znalazla cos nowego. lepszego:tak:

Ewik kurcze lipa ale kto wie moze z perspektywy czasu okaze sie ze wyswiadczyli Ci przysluge &&&&&&

Karo sliczna Corcia ale juz duza a Ty Lacha jak sie patrzy:tak:tattoo fajne, boze jak ja kocham tatuaze:szok:

Celta pozdrowienia, nie smutaj wiosna jest jest pieknie;-)

Madziorek czy Ty jutro masz wizyte????? kciuki nieustanne &&&&&&&&&&&&&

BUZIAKI!!!
 
Tak Ela- jutro o 22; 20 wizyta- mam nadzieje,że zobacze śliczne ruszające się cudoa nie nieruchomy obraz;/ ale jakos jestem przekonanana, że będzie dobrze, musi być...

aniu- normalnie niech tego Twojego brygadziste pies z kulawą noga trąca;/ niesprawiedliwiec;* ale dobrze, że Cię już tam nie ma;*

Celtunia kochana- będzie baaaaardzo dobrze, bardzo, juz niedługo Twoje skarby będą z Tobą, a małe ziarenko będzie kiełkować w Tobie!!! Bardzo sobie tego życze by tak się stało

ewik- nawet nie wiem co napisać. Są grzybami na członku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ma jednak nadzieje, że tak z hukiem zamknięte drzwi, bardzo szeroko otworzą jakies okno. Nie nawidziłas tej pracy... mam nadzieje, że teraz trafi się jakas dobra, lepsza bo na taka zasługujesz.... A wtedy i dzidzi się pojawi u spokojnej mamusi;*

karo, galwaygirl (za trudny nick dla mnie mam nadzieje, że nie pomyliłam)- pięęęękne skarby cuuuuuuudowne!!!!

Eska- a masz jakieś foto Mikołaja??

Małgonia- co u Ciebie kochana zniknęłaś;*

Agawa i Pietrucha- mocno ćwiczycie tam mężów??:) ;* Miłej zabawy kochane:rofl2:

mika- wszystko dobrze u Ciebie

Aschlee- mam nadzieje, że sie jakoś trzymasz. Myślę o Was;*

Buziaki dla Was dziewczyny i znowu proszę o porcję &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:laugh2:
 
mika cieszę się że u Was ok.........biedulko z ta glukozą,to musi byc obrzydliwe:eek: buziak w brzusio

ewik musisz być bardzo wytrwałą i silną osobą,życzę żeby nadszedł dla Ciebie lepszy czas,żebyś znalazła pracę w której traktują ludzi poważnie,nie przestawaj wierzyć,że to możliwe......ja też aktualnie godzę się z tym,że przez ostatnie 4 lata byłam w pracy tylko pionkiem,którego można wymienić w każdej chwili:-(..oj....buziaki

elka działaj !!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ciekawe jak tam agawa pewnie szosuje gdzieś na stoku:-D

Pozdrawiam Was !!!!!!!dobranoc!!!1
 
Celta - ja czuje sie dobrze. Podbrzusze juz tak nie boli, ale nadal co jakis czas kluje, wiec sie ciesze, ze jest ok :) mam nadzieje...

Ewik - trzymaj sie jakos... sciskam Cie... juz dziewczeta wszystko powiedzialy, nie mam co dodac...

Galwaygirl - fajny ten Twoj Piotrus :) robi zupelnie jak moj Mikolaj... bo chce mamie pomagac, a najlepszym jego zajeciem jest obieranie jajek ze skorupek... Czasami specjalnie musimy gotowac jajka :) Wtedy ubaw mamy jak komentuje co robi :)

Karo - sliczna ksiezniczka :)

Ania - to na pewno przykre jak na koniec czlowieka z blotem zmieszaja... nie przejmuj sie i olej ich... mam nadzieje ze szybko razem z Ewikiem znajdziecie jakas milsza dla Was prace, gdzie Was doceniac beda...

Mika - juz sie martwilismy tutaj co z Toba... no z glukoza nie poszlo gladko, ale bardzo sie ciesze, ze juz jestes po wszystkim :) No i ze maz juz lepiej sie czuje, to dobrze, w koncu Cie troche odciazy :)
A ulozeniem Leosia jeszcze sie tak nie przejmuj - ma jeszcze sporo czasu na obrot :)

Eska - to urzadzanie gniazda ma jedna wade... gdy wszystko sie przedluza, urzadzanie gniazda nadal trwa i tak do znudzenia... ale w Twoim przypadku to nie grozi, bo Ty jesli nie urodzisz wczesniej, to i tak Mikolaja wyciagna z Ciebie w terminie :) szczesciaro :)

Elka - no to do dziela :) &&&&&&&&&&&&&& za serduszkowanie :)

Ja dzisiaj kolejny test zrobilam - ciemniejszy :) A jak wrocilam z pracy, to padlam razem z Mikolajem w lozku...
Jutro jedziemy z Mikolajem na wyczekana wizyte do pediatry (czekalismy ponad 3 miesiace) Paranoja normalnie...
Przesylam Moc fluidkow dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ a dla reszty buziaki :)
 
Dziękuję za wsparcie CMOK :)

Madziorrek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wiele się nie rozpisuję, bo u Ciebie będzie wszystko ok, wiem to!

Mika, szukanie pracy gdy ma się 40+ to masakra...
 
reklama
karo śliczna jest Wasz córeczka, taki śmieszek :-D, no a tatuaż... To się tatuś szarpnął naprawdę!
Niech Wam zdrowo rośnie ten Wasz mały skarbeczek, blondasek!

galwaygirl dzięki za porcję optymizmu - doszła i chyba nawet część już wykorzystałam :-D Twój blondasek też cudowny!! I taki uśmiech ma, że na pewno rozmiękcza serce rodziców co i rusz. Śliczny chłopczyk.

carollina Cieszę się, że dobrze się czujesz i jesteś spokojna... Wczoraj niemal jakieś ptaszysko na mnie narobiło... Dosłownie "wielkie coś" klapnęło 40cm ode mnie... Od razu pomyślałam o Tobie i Twoim prześcieradle ;-)
Super, że testy są coraz wyraźniejsze.

ania bardzo mi przykro, że porobiło Ci się w pracy tak dupowato. Mam nadzieję jednak że prędko się otrząśniesz i pójdziesz dalej niewiele poświęcając myśli temu co zostawiłaś już za sobą. I masz rację - Twoja decyzja była bardzo dobra!

ewik kurde no... Jakaś masakra!!! Wierzę jednak, że uda się to jakoś ogarnąć i spokojnie wszystko się poukłada! Bardzo mocno trzymam kciuki, żebyś znalazła nową, o niebo lepszą pracę. Czasami wszystko wygląda tak, że już nie będzie lepiej, aż tu nagle życie zaskakuje. Bardzo mocno wierzę w to, ze i Ciebie jeszcze zaskoczy...
Coś Ty zrobiła takiego, że uznali Cię za niebezpieczną?? Jakie to musi być kurka naruszenie regulaminu!

Elka oj nie nie! Żadnej choroby ;-) wiosna piękna masz rację! Trzymaj się mimo wszystko cieplutko, zwłaszcza, ze owulacja tuż tuż.

Madziorrek też mocno trzymam kciuki za wieczorną wizytę &&&&&&&&& i wierzę, że będzie dobrze. O 22 mały bąk może już smacznie spać w brzuszku, ale serduszko będzie biło miarowo!
I wiesz.... Też życzyłabym sobie takiego scenariusza o jakim piszesz... Dzięki!

mika o jak fajnie, że się odezwałaś :-D. Cieszę się, że Leoś rośnie i elegancki z niego przystojniak będzie - wysoki. Z tym czasem to jednak jest kiepsko widzę u wszystkich. Trzymaj się dzielnie i obracaj synka. 7kg na plusie zupełnie się nie przejmuj - prędko wszystko zrzucisz. No i niech fachowcy porobią co trzeba, jak trzeba i dadzą Wam już święty spokój...


Pamiętacie jaka dawka luteiny na wywołanie @? Chyba 1x1 co nie?? Czy 2x1? :baffled: Nie pamiętam a nigdzie nie zapisałam inteligentnie.. Jeszcze sprawdzę, w papierach. Dojrzewam do tego, żeby już wywołać @, bo dziś 54 dc i dupa.... Już mnie to wkurza delikatnie mówiąc. A do tego cały czas myślę, że właśnie gdzieś rok temu zaszłam w ciążę... Eh... Nasz maluch miałby już prawie 4 miesiące. Jakie to trudne. I nigdy nie przestanie mnie ruszać.

eska, maqa, piertucha, michalina, marcela, martocha, sysiq, suana, Kasiuchna, Ozila, Agawa (no ta to ma zimę w pełni, ale zazdroszczę tych włoskich stoków :biggrin2:), Magda, Joaro, malgonia, Neta, Izka -

Dobra, zabieram się za robotę. Ściskam Was mocno i życzę miłego dnia, takiego naprawdę miłego, co to człowiek sam do siebie uśmiecha się pod nosem
 
Do góry