reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Aniu, no faceci są inni, tak już mają, chcą być dzielni , ale na pewno w środku przeżywa. Albo stawia taki mur, żeby się nie rozkleić. Ale rozmawiaj, to na pewno pomaga.
Madziorek - będę z niecierpliwością czekać na Twoją betę, a teraz czas cudów, no nie?

Karaiwina - ja też idę 27 grudnia już na dokładniejsze USG. Jak mi Pani dr powiedziała, ma nadzieję, że już wtedy mały człowieczek będzie do nas machać rączkami. Żeby tak było... Strach nie mija, zostanie. Ale dzisiaj jestem przeszczęśliwa. Taki wielki kamień spadł mi z serca.

Michalina, Marcela - końcowe odlicz być strasznie trudne, dni , godziny wolno płyną, ale już końcówka. Tyle pokonałyście.

Wiecie co, położna czy położnik maja taki piękny zawód. Witają nowe istotki na świecie. I pamięta się ich do końca życia. Czy to nie piękne widzieć szczęście i uśmiech na twarzy pacjentki , gdy lekarz pokazuje maleństwo na ekranie, albo tak jak mi dzisiaj bijące serduszko? Piękne to jest. Niestety też muszę przekazywać złe wiadomości, ale i tak tych dobrych jest o wiele więcej.

Magda - hop hop? No tak Zosia pochłanią Ją całkowicie, nic dziwnego. Madzia jeszcze w szpitalu chyba.
 
No wlasnie ciekawe jak Madzia i Zosienka mam nadzieje ze ciesza sie soba nawzajem w domowym zaciszu. Buziaki dziewczyny i pozdrowienia dla tatuska:tak:;-)

Laski ktora chetna udostepnic mi swoj brzuchol:sorry2::sorry2:chcialabym miec jakis punkt zaczepienia:zawstydzona/y:
 
Eska miałam takie kłucia w pachwinach (raz w jednej, raz w drugiej), że czasem nie mogłam wstać. To „wspaniałe” więzadła.
mika to kruszynka już pewnie śmiga :)
michalina dopiero byście mieli prezent pod choinkę, gdyby Wiki chciała się pojawić 24 :) żywe złoto :)
madziorrek &&&&&&&&&&&&&&&& oczywiście zaciśnięte z całych sił!!! Czekamy na wyniki!
malgoniu położna to wspaniały zawód. Mam już prawie taką w rodzinie :) Moja siostra rodzona, mimo, że jest jak narazie studentką położnictwa, to miała już mnóstwo praktyk i ma już kilka samodzielnie przyjętych porodów na swoim koncie i mówi, że za każdym razem tak strasznie przeżywa z rodzicami tą radość, że płacze razem z nimi ze szczęścia.

„beton emocjonalny” – dobre :) chyba wpiszę to mojemu m. do dowodu :)
 
Dziewczynki przepraszam, że tylko o sobie. Zarobiona jestem maksymalnie na nic czasu nie mam :( Podczytuję Was pod czasu do czasu, ale nie jestem na bieżąco, więc z góry przepraszam. U mnie dzisiaj @ przylazła, ale cieszy bo zaczęło się pierwsze działanie dupka, cykle mi się skracają może się to wszystko unormuje i będzie łatwiej celować i pomóc naturze.


malgonia jak się cieszę !!!! trzymam kciukasy gratulacje !
Celta !!!! wspaniałe wiadomości, zazdroszczę już Twojemu dziecku takiej Mamy :)


Pozdrawiam Was wszsytkie mocno i mocniej i najmocniej i życzę spokojnych przygotowań do świąt. Pozdrawiam i duziaki (to takie duże buziaki) :)


Ostatnia lista jaką znalazłam:

Sysiq - termin niechcianej @ 24 listopada 2013
- nadal nie ma.
maddlena - termin niechcianej @: 30 listopada 2013

Agawa - termin niechcianej @: 24 grudnia 2013
Madziorrek - termin niechcianej @ ​24 grudnia 2013
Ewikewik - termin niechcianej @: ok. 02 - 05. .01. 2014

Elka_30 - termin niechcianej @ 7 stycznia 2014
Neta - termin niechcianej @: 11 stycznia 2014
Joaro - termin niechcianej @: 14 stycznia 2014
 
mika aleś się uwzięła na tego kuriera:-D

W końcu skończyłam robić ciasto na pierniki,jutro będę piekła:-)....jak już pachnie piernikami to aż mi się chce dalej przygotowywać do świąt......ale na dziś już dosyć....leżę z moim betonem przed telewizorem i jest fajnie:-)
 
Hej lasencje :*

malgoniu - ochh i achhh ;)))) Jakże pięknie i wspaniale. Chyba nie powinnaś być zdziwiona, że serduszko usłyszałaś, skoro wszystkie czarownice tu mówiły, że będzie dobrze!:*
mika - tak na przyszłość - jeżeli było awizo - niech Ci powiedzą, kto je podpisał. Proste. Niech powiedzą czyj podpis widnieje, skoro została dostarczona. A teraz całuj męża, całuj ;p
madziorek - &&& :)))))

U mnie .. nic. :)

:*
 
reklama
Eska, Mika ogroooomne kciuki za wizyty!! &&&&


Madziorek a u Ciebie kciuki za betę, może dziewczynka wyczuła albo ma prorocze słowa :-)


Małgonia aaaaale super!!!! uwielbiam takie info czytać, oby teraz polała się fala serduszek :-)


Michalina, Marcela noooo teraz wasze kolejki :D trzymam mocno kciuki za szybie i jak najmniej bolesne rozwiązania!


Madzia Ty jak już dojdziesz do siebie i ogarniesz się to wrzucaj foteczki Zosieńki!


ehh a co do betonów emocjonalnych, u mnie niestety też ten egzemplarz :/


Ania ooo przypomniałaś mi o piernikach ehh może znajdę choć chwilę zeby zrobić mniaaam


Mika haha tylko w łeb nie daj temu kurierowi, no bądź wyrozumiała przed świętami :D

a tak skoro już tak świątecznie się zrobiło to Wam zademonstruje mojego elfika ;-)

Zobacz załącznik 599344Zobacz załącznik 599345Zobacz załącznik 599346Zobacz załącznik 599347
 
Do góry