reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Trzymam kciuki ,żeby był przyrost.Po stracie niestety stres jest cały czas ,a to czy beta wzrośnie, później czy serduszko będzie i nie przestanie bić,ale trzeba być dobrej myśli ,bo nic innego nie pozostaje.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem dobrej myśli! Skoro była beta to coś zaczęło się dziać! Dam znac jutro
@Szczescie1986 u mnie beta zaczęła się od 13
serio?! Czyli może być jeszcze cos?A w którym dniu zarodek dostałaś??i oczywiście czy sikscze robiłaś??
 
Raczej nic z tego! Albo beta spadła,albo to była ale przez ostatni zastrzyk i pozostałości leku tak zadziałały na moje HCG! Dziś zrobiła sikacza rano i blada krecha! Wiec jedynie cud sprawi ,ze ta beta jednak jest a sikacz nie wykrył!!!jade na krew ufff tyle stresu i na nic! Ale mam cicha nadzie ,ze jednak może być pozytyw
 
Krew oddana chociaz sama babka dziś powiedziała,ze marne szanse!!! Normalnie beta powinna być 30 żeby była oznaka ciąży ,a ja mam 18 dokładnie nawet nie 17! Kur.... od czego to zależy czemu u nas nie wychodzi
 
Krew oddana chociaz sama babka dziś powiedziała,ze marne szanse!!! Normalnie beta powinna być 30 żeby była oznaka ciąży ,a ja mam 18 dokładnie nawet nie 17! Kur.... od czego to zależy czemu u nas nie wychodzi
Miałaś zastrzyk z pregnylu/ovitrelle? Ile dni po nim robiłaś tą pierwszą betę? Teoretycznie HCG po zastrzyku może utrzymywać się do 14 dni, choć ja patrząc po sobie zauważyłam że u mnie po 14 dniach nie ma już dawno śladu po HCG.
18 to ten Twój nowy wynik czy ona odniosła się do tego poprzedniego?
 
Miałaś zastrzyk z pregnylu/ovitrelle? Ile dni po nim robiłaś tą pierwszą betę? Teoretycznie HCG po zastrzyku może utrzymywać się do 14 dni, choć ja patrząc po sobie zauważyłam że u mnie po 14 dniach nie ma już dawno śladu po HCG.
18 to ten Twój nowy wynik czy ona odniosła się do tego poprzedniego?
Odniosła się do ostatniego! Miałam ovitrelle 13 a beta 29 ! Czyli mialas podobnie??
 
Odniosła się do ostatniego! Miałam ovitrelle 13 a beta 29 ! Czyli mialas podobnie??
Mój pierwszy lekarz (którego zmieniłam ;)) jak przyszłam w jednej ciąży do niego z betą 50 to też mówił żeby się nie nastawiać bo taka beta o niczym nie świadczy.
O której masz mieć wynik tej dzisiejszej?
Ja miałam zastrzyk z pregnylu w każdym cyklu starań praktycznie, a i tak testowałam ok 10 dnia po owulacji (czyli ok 12-13 dnia po zastrzyku). Jak ciąży nie było to test był negatywny, nie było nawet żadnych cieni czy bladych kresek. Robiłam też kilka razy betę i zawsze wynik wychodził mniej niż 0,1.
Moim zdaniem u Ciebie za duży odstęp od zastrzyku żeby to były pozostałości po nim. Nawet w ulotce piszą że do 14 dni się utrzymuje.
 
reklama
Mój pierwszy lekarz (którego zmieniłam ;)) jak przyszłam w jednej ciąży do niego z betą 50 to też mówił żeby się nie nastawiać bo taka beta o niczym nie świadczy.
O której masz mieć wynik tej dzisiejszej?
Ja miałam zastrzyk z pregnylu w każdym cyklu starań praktycznie, a i tak testowałam ok 10 dnia po owulacji (czyli ok 12-13 dnia po zastrzyku). Jak ciąży nie było to test był negatywny, nie było nawet żadnych cieni czy bladych kresek. Robiłam też kilka razy betę i zawsze wynik wychodził mniej niż 0,1.
Moim zdaniem u Ciebie za duży odstęp od zastrzyku żeby to były pozostałości po nim. Nawet w ulotce piszą że do 14 dni się utrzymuje.
Wiesz co ja jestem załamana! Nawet nie chce mi się iść po te moje 2 mrożaczki! Dlaczego 2 testy przed beta były pozytywne ! Wczoraj zrobiłam sikacza i dziś rano i zero krechy ! Ja to mysle ,ze nie mam co się nastawiać! Bóg mnie opuścił ! Wynik powinien być po 11 maja dzwonic
 
Do góry