reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
@roxie123 fajny ten nowy temat :) ♡ popieram!

U mnie jednak choroba Karola się rozwija a do tego mam koniec roku w pracy i chyba dopada mnie jakieś przeciążenie styków. Tak się o niego martwię ;( nie dość ze jest niejadek i ze ma te problemy (autystyczne) w szkole to jeszcze bez przerwy choruje i to wszystko się pogłębia. Nie mam pojęcia co się dzieje z moim dzieckiem i jak z tego wyjsc. Mieszają mi się uczucia czy znowu dawać antybiotyk, zrobiłam mu wszystkie możliwe badania i juz mi ♡ peka

Jestem z wami ale tak jakoś bardziej przez funkcję bo nic mnie nie kręci :(
 
@AnetaManiak to trzymam kciuki, by Adaś tolerował butle ale jednocześnie chętnie wracał do cyca :) Super bryka i wyprawka. Moje materiały na kocyk i inne czekają już gotowe do działania ;)
@DorciaMamaOlka współczuję sytuacji rodzinnej. U nas jest odwrotnie aż za bardzo, bardzo... irytujące to jest tak, ze nie raz mam ochotę powiedzieć kilka słów ale właśnie - mąż też raczej nie staje po mojej stronie. Jest jedynakiem jego tata zmarł jak miał 18 lat i od tamtej pory liczyli tylko na siebie...
@Ewelina271990 jak u Ciebie?
@mfifi04 Kochana trzymam kciuki za wizytę aby profesor miał dobry plan działania :)
@nafoczka dużó wytrwałości dla Ciebei i zdrowia dla chłopaków :)
 
@AnetaManiak to trzymam kciuki, by Adaś tolerował butle ale jednocześnie chętnie wracał do cyca :) Super bryka i wyprawka. Moje materiały na kocyk i inne czekają już gotowe do działania ;)
@DorciaMamaOlka współczuję sytuacji rodzinnej. U nas jest odwrotnie aż za bardzo, bardzo... irytujące to jest tak, ze nie raz mam ochotę powiedzieć kilka słów ale właśnie - mąż też raczej nie staje po mojej stronie. Jest jedynakiem jego tata zmarł jak miał 18 lat i od tamtej pory liczyli tylko na siebie...
@Ewelina271990 jak u Ciebie?
@mfifi04 Kochana trzymam kciuki za wizytę aby profesor miał dobry plan działania :)
@nafoczka dużó wytrwałości dla Ciebei i zdrowia dla chłopaków :)
U mnie narazie wszystkiego dobrze jutro wizyta więc będę wiedziała więcej już nie mogę się doczekać.Jak byłam w szpitalu na 2 dni miałam usg i słyszałam bicie serca a potem 2 razy dziennie przychodziła pielęgniarka i tym urządzeniem ręcznym nie pamiętam jak się nazywa sprawdzali czy jest tetno płodu i ani razu pielęgniarka nie mogła wyłapać bicia serca 12 tydz.chociaż mówiła,że może jeszcze dobrze nie słychać
 
U mnie narazie wszystkiego dobrze jutro wizyta więc będę wiedziała więcej już nie mogę się doczekać.Jak byłam w szpitalu na 2 dni miałam usg i słyszałam bicie serca a potem 2 razy dziennie przychodziła pielęgniarka i tym urządzeniem ręcznym nie pamiętam jak się nazywa sprawdzali czy jest tetno płodu i ani razu pielęgniarka nie mogła wyłapać bicia serca 12 tydz.chociaż mówiła,że może jeszcze dobrze nie słychać
Jak po wizycie?

iv09zbmhdpxevirr.png
 
@mfifi jak po wizycie?
Hej dzieki ze pytasz :* ogolnie mamy zastanowic sie nad in vitro. Dodatkowo metyle z klasy B zaczac stosowac i silniejszy kwas foliowy :). Do konca roku staramy sie naturalnie. Uzbieram kase
Bedzie in vitro. Nie chcemy brac zadnych pozyczek :/
A Co u Ciebie??

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
Hej dzieki ze pytasz :* ogolnie mamy zastanowic sie nad in vitro. Dodatkowo metyle z klasy B zaczac stosowac i silniejszy kwas foliowy :). Do konca roku staramy sie naturalnie. Uzbieram kase
Bedzie in vitro. Nie chcemy brac zadnych pozyczek :/
A Co u Ciebie??

☆ Walczyć o marzenia ☆
Czemu in vitro? Nie rozumiem...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry