reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Są po 60tce :/ ciężko mi tu żyć :( jak mogę to jadę do mamy,ale i tak muszę tu wrócić :( mąż też nie potrafi mnie zrozumieć,jemu jest chyba dobrze...wiele razy mu mówiłam,ze się tu duszę,ze to nie jest mój dom...on chyba nie potrafi odciąć pepowiny i dodatkowo ciągle jest im wdzięczny za to co Nam dali...ok ja rozumiem,ze przepisali itp.Ale na litość Boską my mamy swoje życie...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z Moim mężem miałam ten sam problem na początku. Jego mama dla niego to była najważniejsza, za wszystko jej wdzięczny. A Mnie nie rozumiał kompletnie. Wiesz co pomógł
Dopiero jak się od niej wyprowadził. My kobiety niestety jesteśmy pod tym względem inne. Jak pokochamy to na zabój. A dla faceta cały czas w pierwszej kolejności liczy się mamisia i tatuś, a żona jest tylko jest bo jest.
Ja rozumiem wdzięczność, ale to co Ty masz do końca życia włazić Im w du... żeby byli zadowoleni? Teraz to może takie nerwy sobie odpuść, ale po porodzie porozmawiaj konkretnie z mężem, że chcesz żyć normalnie, a nie jak w więzieniu. Bo na Moje tak to wygląda.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z Moim mężem miałam ten sam problem na początku. Jego mama dla niego to była najważniejsza, za wszystko jej wdzięczny. A Mnie nie rozumiał kompletnie. Wiesz co pomógł
Dopiero jak się od niej wyprowadził. My kobiety niestety jesteśmy pod tym względem inne. Jak pokochamy to na zabój. A dla faceta cały czas w pierwszej kolejności liczy się mamisia i tatuś, a żona jest tylko jest bo jest.
Ja rozumiem wdzięczność, ale to co Ty masz do końca życia włazić Im w du... żeby byli zadowoleni? Teraz to może takie nerwy sobie odpuść, ale po porodzie porozmawiaj konkretnie z mężem, że chcesz żyć normalnie, a nie jak w więzieniu. Bo na Moje tak to wygląda.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet w ciąży z nim o tym rozmawiam...kończy się jak zwykle,ze porycze sobie w kącie i znowu wracam do punktu wyjścia :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet w ciąży z nim o tym rozmawiam...kończy się jak zwykle,ze porycze sobie w kącie i znowu wracam do punktu wyjścia :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Masz ciężki orzech do zgryzienia. Ja nie chce zmuszać do złego ale chyba pora konkretnie tupnąć nogą. Bo Ciebie tam pozbadną i popadniesz nam tu jeszcze w jakąś chorobę

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiadomo już z kąd te bóle głowy?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiadomo.Neurologicznie dobrze okulistycznie też,więc może być mój urok w ciąży hormony.Dostałam dwa razy paracetamol w kroplowce od wczoraj dobrze zobaczymy jak na długo żeby nie ciąża to chcieli zrobić tomografie i rezonans..
 
@aga_agi obiecałam, że wstawię wózek jak już będzie w domu. Proszę o to On i jeszcze parę rzeczy co uszyłam.
1515773348-c5955b053ae24450-aaaaaa.jpeg
1515773353-85eece253d0564a2-aaaaaa.jpeg
1515773361-170d01cf6587a4f4-aaaaaa.jpeg
1515773367-9702895aa7d8393f-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sliczny. Ty szyjesz takie rzeczy na zamowienie? Bo bylabym zainteresowana[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie Kochana. Ja to tylko taka domowa szwaczka[emoji6][emoji6][emoji6]
Zresztą u Mnie by Ci się nawet zamówić nie opałcało bo Ja w Niemczech mieszkam[emoji4]
Poszukaj sobie np na Olx dziewczyn które szyją.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@nafoczka dzieki ze pytasz. Dzis chuba 3 dpo. We wtorek wizyta u profesorka.. zobaczymy jaki ma plan:/ a co u Ciebiw jak dzieci??

☆ Walczyć o marzenia ☆
Hmmm kiepsko Starszy strasznie placze bo ma zapalenie ucha i boli (w co wierze) a ja rwe włosy bo nie dość ze ciężko mu idzie nauka ze względu na podejrzenie autyzmu to jeszcze do szkoły wciąż nie chodzi Aaaaa. ... ratunku! Maluszek za to kawał chłopa ♡

To jakiś plan jest i czekam na rozwój akcji :*
 
Do góry