reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@AnetaManiak a tak sie martwilas ze maly sie nie obroci :) wszystko rozumie.
Mam tez nadzieje ze sie zajmie porzadnie :* caluski i powodzenia

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
reklama
1514651623-215a5817d96f7fb3-aaaaaa.jpeg

Udało się teraz musi być dobrze [emoji1]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcialabym aby Twoje slowa sie spelnily. Pamietam Twoj test, porazke, badania plci.. a tu zobacz zaraz bedziesz malenstwo tulic. Wszystko juz masz przygotowane?? Torba? Moze wezme brzuszek po Tobie ?:)

☆ Walczyć o marzenia ☆
Kochana jeszcze torby nie pakuje :) zrobię to początkiem roku :) do całości brak tylko łóżeczka i laktatora :) moje słowa na pewno się spełnią i bardzo chętnie oddam Ci mój brzuszek :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moje zyczę wam, żebyście codziennie czuły się piękne, kochane i doceniane. Żeby Nowy Rok przyniósł dużo spokoju, odpoczynku, żadnych trosk. Żebyście miały czas na kawę z przyjaciółką, na zakupy, na kino, na teatr czy na koncert. Na fryzjera, spa, kosmetyczkę! Żeby w sklepach zawsze były dobre promocje! Żebyście miały siłę na spełnianie swoich postanowień. Żeby wasz mąż zawsze był oparciem, ostoją, żebyście wiedziały, że po całym dniu ciężkiej pracy, możecie na niego liczyć, wypłakać się, wyżalić i znaleźć zrozumienie!
Zdrowia ♡♡♡
 
reklama
Do góry