reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dzięki napewno sprawdzę i pomyśle o tym
No Ja mam detektor tętna i jak dla Mnie świetna sprawa. Tylko trzeba się nauczyć jak i gdzie szukać. Bez nerwów. Bo czasami możesz nie znaleźć ale pochwili dziecko inaczej sieht ułoży i już będziesz wszystko słyszeć.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ewelina271990 Detektor tętna super sprawa, też mam i polecam ale na tym etapie i tak jest jeszcze za wcześnie i takim domowym nie dasz rady usłyszeć serduszka. Najwcześniej 11-12 tydzień może udać się coś wyłapać, producent chyba nawet od 14tc zaleca wg instrukcji bo wcześniej ciężko złapać bo dziecko malutkie.
 
reklama
Jestem dziewczyny [emoji11] bylam w czwartek u lekarza, ale jeszcze nic nie było widać. Widzieliśmy taka mini mini kropeczke i lekarz powiedział że to pewnie To, ale dla potwierdzenia mam iść dzisiaj do niego na oddział około 20 bo ma dyżur i ma zrobić mi usg, powiedział że dzisiaj już powinno być widać. Boję się strasznie, przepraszam że nie pisałam ale sama jestem jakaś dziwna to chyba z tego strachu. Brzuch mnie pobolewa u dolu jak na okres, takie lekkie skurcze ale zaraz puszczą.. Ja chyba oszaleje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry