reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A jaka miala ostatnia wage na usg?

iv09zbmhlcesvvs1.png
2kg w 33tygodniu
 
reklama
Jestem już po wizycie.Z usg wychodzi,że to 6 tydz a z ostatniej @ 7 tydz.Jest delikatne za malutki.Tętno jest,serduszko bije,ale lakarza zaniepokoiło,że jest nie wyraźny obraz ba usg jak powinno być jest jak on powiedział spłaszczyzny a powinno być większe przejrzyste koło.W sobotę mam przyjść na kolejne usg zobaczyć czy rośnie i zrobić bhcg..
 
Jestem już po wizycie.Z usg wychodzi,że to 6 tydz a z ostatniej @ 7 tydz.Jest delikatne za malutki.Tętno jest,serduszko bije,ale lakarza zaniepokoiło,że jest nie wyraźny obraz ba usg jak powinno być jest jak on powiedział spłaszczyzny a powinno być większe przejrzyste koło.W sobotę mam przyjść na kolejne usg zobaczyć czy rośnie i zrobić bhcg..
Aj Ci lekarze. Po co Oni straszą od razu. Mieliśmy tutaj już tyle przypadków takiego straszenia i zawsze było wszystko dobrze. Kochana będzie dobrze nie bój się. Serduszko jest i fasolka napewno się rozwija!!! Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę w Twoje maleństwo[emoji8][emoji8][emoji8]
Długo chodzisz do tego lekarza ?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aj Ci lekarze. Po co Oni straszą od razu. Mieliśmy tutaj już tyle przypadków takiego straszenia i zawsze było wszystko dobrze. Kochana będzie dobrze nie bój się. Serduszko jest i fasolka napewno się rozwija!!! Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę w Twoje maleństwo[emoji8][emoji8][emoji8]
Długo chodzisz do tego lekarza ?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Od niedawno to on wykrył torbiela i dobrał leki,bo u innego poroniłam.Krwawilam i zawsze mówił,że jest wszystko dobrze.Tylko,że mówił,że jeszcze ten przyrost bhcg za mało urósł od poprzedniego.
 
2 tygodnie czekania na wizytę,bo nie wiadomo co i jak a teraz znowu czekać i czekać,że wszystko będzie dobrze albo czekać na kolejne poronienie..Łzy same cisną się i czarne wizje....
 
Wstawiam usg może ktoś miał podobne i było wszystko dobrze.
Jeżeli chodzi o spłaszczony pęcherzyk to mieliśmy tutaj na forum chyba ze dwa takie przypadki. I z tego co kojarzę dziewczyny są już bardzo wysoko w ciąży i jest wszystko ok. My na marcówkach też mieliśmy takie przypadki i też jest wszystko dobrze. Ja sądzę i jestem tego pewna, że się wszystko ułoży Kochan zobaczysz

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli chodzi o spłaszczony pęcherzyk to mieliśmy tutaj na forum chyba ze dwa takie przypadki. I z tego co kojarzę dziewczyny są już bardzo wysoko w ciąży i jest wszystko ok. My na marcówkach też mieliśmy takie przypadki i też jest wszystko dobrze. Ja sądzę i jestem tego pewna, że się wszystko ułoży Kochan zobaczysz

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
No mam taką nadzieję a bhcg jak ostatnio za mało urosło to może jeszcze się wyrównać czy już raczej nie???
 
reklama
No mam taką nadzieję a bhcg jak ostatnio za mało urosło to może jeszcze się wyrównać czy już raczej nie???
Nie patrz na razie na tą betę. Dzidzia jest. Serduszko bije. Myśl pozytywnie i miej nadzieję bo maleństwo wszystko "czuje". U nas na grudniolwch 2016 jedna dziewczyna pokazywała usg z pierwszej ciąży i też pęcherzyk był w kształcie łezki i ma zdrowego 4 latka. U mnie beta rosła wzorowo. Usg wszystko dobrze wyniki krwi wzorowe cytologia super zero infekcji zero krwawienia boli itd a poronilam. Z dnia na dzień zatrzymały się serduszka w 12 tyg. Myślę że wszystko jest możliwe ale trzeba wierzyć że się uda. Trzymam kciuki żeby dzidzia rosła i mocno się trzymała mamy.
 
Do góry