reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewelina spokojnie nie stresuj się. Wiem, że to będą trudne dwa tygodnie ale nie możesz się załamywać. Serduszko bije, a dziecko wszystko czuje, nawet taka kruszynka... Trzymam kciuki
 
reklama
Ja szczepie osobno. 2tyg temu bylo 6w1, a wczoraj pneumokoki. Dzis ma stan podgoraczkowy.

A Ty jak karmisz?

iv09zbmhlcesvvs1.png
My szczepimy standarowo, nie wykupujemy szczepionek skojarzonych. Córka miała bezpłatnie zmienione na skojarzone (miała drgawki po zwykłym krztuścu) i wydawało mi się, że gorzej znosiła niż po tych zwykłych (tylko po skojarzonych miała gorączkę) więc teraz na razie lecimy standardowym tokiem. A co do karmienia to ja karmię piersią, chociaż trochę czasami mały mi ulewa (z córką tego nie miałam). Ale może być tak, że ulewa po prostu z przejedzenia... Dziś zobaczymy jak tam waga to się okaże :)

@Ewelina271990 najważniejsze że serduszko bije. Powodzenia i gratulacje :)
 
My szczepimy standarowo, nie wykupujemy szczepionek skojarzonych. Córka miała bezpłatnie zmienione na skojarzone (miała drgawki po zwykłym krztuścu) i wydawało mi się, że gorzej znosiła niż po tych zwykłych (tylko po skojarzonych miała gorączkę) więc teraz na razie lecimy standardowym tokiem. A co do karmienia to ja karmię piersią, chociaż trochę czasami mały mi ulewa (z córką tego nie miałam). Ale może być tak, że ulewa po prostu z przejedzenia... Dziś zobaczymy jak tam waga to się okaże :)

@Ewelina271990 najważniejsze że serduszko bije. Powodzenia i gratulacje :)
Tez myslalam o szczepieniu standardowym. Ale nie chcialam kluc Malej 3 razy.
Moja tez ulewa i tez chyba z przejedzenia. Bo je non stop.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Jestem już po wizycie.Z usg wychodzi,że to 6 tydz a z ostatniej @ 7 tydz.Jest delikatne za malutki.Tętno jest,serduszko bije,ale lakarza zaniepokoiło,że jest nie wyraźny obraz ba usg jak powinno być jest jak on powiedział spłaszczyzny a powinno być większe przejrzyste koło.W sobotę mam przyjść na kolejne usg zobaczyć czy rośnie i zrobić bhcg..
Na pewno wszystko będzie dobrze.U mnie dopiero w 7 tc pokazało się serduszko z zarodkiem.Jeszcze nad robi wzrost [emoji2].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry