reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Po luteinie dość dużo dziewczyn szczerze to nawet krwawi. Także spokojnie. Bez nerwów. Dlatego nie lubię jak lekarze tak straszą. Zamiast poczekać do następnej wizyty to od razu mówi takie rzeczy a Ty bidna tyle dni w nerwach byłaś. I widzisz wszystko z fasolką jest dobrze[emoji8][emoji8][emoji8]i tak zostanie. Który to u Ciebie tydzień wychodzi?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
7 tydz z ostatniej @ 8 tydz,ale mówił że tydzień różnicy to jeszcze nie jest źle
 
reklama
7 tydz z ostatniej @ 8 tydz,ale mówił że tydzień różnicy to jeszcze nie jest źle
Potem dziecko nadrobi wielkością. Coś o tym wiem. U Mnie termin już się przesunął na 21lutego. Także licząc od @ mały nadrobił tydzień, licząc od owulacji to nadrobił prawie 2 tygodnie bo miałam dość późną owulacje. Także tym to Ja bym się nie przejmowała[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Potem dziecko nadrobi wielkością. Coś o tym wiem. U Mnie termin już się przesunął na 21lutego. Także licząc od @ mały nadrobił tydzień, licząc od owulacji to nadrobił prawie 2 tygodnie bo miałam dość późną owulacje. Także tym to Ja bym się nie przejmowała[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Aby tak dalej jakoś jestem już trochę spokojniejsza
 
Potem dziecko nadrobi wielkością. Coś o tym wiem. U Mnie termin już się przesunął na 21lutego. Także licząc od @ mały nadrobił tydzień, licząc od owulacji to nadrobił prawie 2 tygodnie bo miałam dość późną owulacje. Także tym to Ja bym się nie przejmowała[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Anetka to co rodzimy razem? U mnie 30 tc :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak jak ten czas leci jeszcze dwa miesiące i dzidziuś będzie z wami [emoji7]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Oj leci leci i to bardzo szybko. Zobaczysz teraz sama jak z dnia na dzień brzuszek będzie rósł i maleństwo w końcu zacznie dawać znać o sobie[emoji4][emoji4][emoji4]
Aj jak miło, że dla tylu dziewczyn po takich trudnych przejściach w końcu wychodzi słońce [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No a teraz ile waży maluszek? :) ja idę jutro na wizytę i ktg :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet na ostatniej wizycie nic lekarz nie mówił tylko, że ma około 36cm i wychodzi o tydzień straszy. Ja miałam w zeszłym tygodniu pierwsze ktg i teraz mam już wizyty co 2tyg i w czwartek teraz mam następną i też ktg. W serduszkiem wszystko dobrze. Ale tutaj od około 28tyg robią wizyty co 2tyg.
A Twoja mała ile waży? W ogóle jak się czujesz?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry