reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Napewni wygladasz ladnie[emoji4]

U mnie dobrze.
Lili ladnie sie juz usmiecha i mowi po swojemu.
Caly czas chce byc na rekach.
Kupilam chuste do noszenia, tylko musze nauczyc sie wiazac.

iv09zbmhlcesvvs1.png
Nauczyła mamusia to trzeba teraz nosci
Oj warto warto nosci takiego szczęście ☺
 
Mam pytanko jaki wpływ na przeziębienie do terminu owulacji? 10.12 powinna nadejść i się tak zastanawiam czy coś mi nie przeskoczy. Jutro planuje zrobić test owy.Oj chyba widać po moich wpisach ze nie sypiam dość dobrze
 
No nauczylam[emoji4]
Warto nosic ale czasem to nawet nie mam jak cokolwiek zjesc[emoji4] bo musi byc na rekach i to najlepiej z cycem w buzi.

Dzis bylysmy sie szczepic. Wazy juz 6180. 12 grudnia bedzie miala 3 miesiace[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
Justyś ale ładna waga już :) a jak karmisz? przypomnisz z jaką wagą się urodziła? My też jutro ważenie właśnie bo też szczepienia i jestem ciekawa ile mój mały waży, przypuszczam że też coś koło 6 kg, może 5,5kg :)

@Iga0071 przeziębienie może wpływać na przesunięcie się owulacji, ale nie musi. To kwestia indywidualna :)
 
Justyś ale ładna waga już :) a jak karmisz? przypomnisz z jaką wagą się urodziła? My też jutro ważenie właśnie bo też szczepienia i jestem ciekawa ile mój mały waży, przypuszczam że też coś koło 6 kg, może 5,5kg :)

@Iga0071 przeziębienie może wpływać na przesunięcie się owulacji, ale nie musi. To kwestia indywidualna :)

Karmie piersia i czasem dokarmiam mm.
Urodzila sie z waga 4240g.
Ale ladnie przybiera, bo 2 tyg temu wazyla 5800g.

Na co sie szczepicie?
My wczoraj pierwsza dawka pneumokoki

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Karmie piersia i czasem dokarmiam mm.
Urodzila sie z waga 4240g.
Ale ladnie przybiera, bo 2 tyg temu wazyla 5800g.

Na co sie szczepicie?
My wczoraj pierwsza dawka pneumokoki

iv09zbmhlcesvvs1.png
No właśnie coś mi się tak kojarzyło że u Was urodzeniowa była ponad 4kg :) ładnie przybiera :) my jutro mamy drugie pneumokoki i te pozostałe szczepienia wynikające z kalendarza szczepień-błonica, tężec, krztusiec, polio.
 
reklama
No właśnie coś mi się tak kojarzyło że u Was urodzeniowa była ponad 4kg :) ładnie przybiera :) my jutro mamy drugie pneumokoki i te pozostałe szczepienia wynikające z kalendarza szczepień-błonica, tężec, krztusiec, polio.
Ja szczepie osobno. 2tyg temu bylo 6w1, a wczoraj pneumokoki. Dzis ma stan podgoraczkowy.

A Ty jak karmisz?

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Do góry