reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Po poronieniu bym musiała urządzić pogrzeb i w USC załatwić akt zgonu itp a jak się z tego rezygnuje to nie przysluguje te 56 dni urlopu macierzyńskiego.Tak mmyślałam,żeby przeciągnąć na zwolnieniu a może się uda w tym czasie zajść w ciążę
Kombinuj żeby siedzieć na tym zwolnieniu jak najdłużej. Ale tak jak piszę najlepiej jakbyś chodziła do psychologa

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po poronieniu bym musiała urządzić pogrzeb i w USC załatwić akt zgonu itp a jak się z tego rezygnuje to nie przysluguje te 56 dni urlopu macierzyńskiego.Tak mmyślałam,żeby przeciągnąć na zwolnieniu a może się uda w tym czasie zajść w ciążę
Ja miałam zabieg 22.08 dostałam zwolnienie ze szpitala na 3 dni potem od rodzinnego tydzień, potem od ginekologa tydzień a teraz jestem na zwolnieniu od psychiatry bo psycholog nie daje zwolnień. Też chcem ten czas spędzić w domu bo wierzę że szybko się uda.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O tym właśnie nie dawno pomyślałam,żeby tak zrobić przeciągnąć zwolnienie i może w tym czasie uda się zrobić dzidziusia.Tak jak pisałam na początku nie chciałam dziecka może musiałam poronic,żeby zrozumieć że chcem naprawdę tego dziecka
 
Po poronieniu bym musiała urządzić pogrzeb i w USC załatwić akt zgonu itp a jak się z tego rezygnuje to nie przysluguje te 56 dni urlopu macierzyńskiego.Tak mmyślałam,żeby przeciągnąć na zwolnieniu a może się uda w tym czasie zajść w ciążę
Żeby pochować swoje dzieciątko musiałabyś tak jak i ja zrobić badania na płeć i dopiero wtedy możesz pochować swoje dziecko i przysługuje Ci to wszystko o czym piszesz wyżej.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry