reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Już 25tc jak ten czas leci. Ja pamiętam dopiero co jak dotarłam na to forum i krótko po tym był u Ciebie pozytywny test właśnie. Czyli teraz z tego wątku jesteś chyba następną w kolejce do rozpakowania
emoji6.png
emoji6.png
emoji6.png
Amelka też bardzo ładne imię podoba Mi się bardzo
emoji1.png
emoji1.png
emoji1.png

Oj pamiętam jak się bardzo bałaś na początku. Dalej jeszcze dopada Ciebie taki strach czy już nie??? Bo Ja to przed każdą wizytą się boję. Lekarza mam świetnego, no ale wspomnienia zawsze zostają.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Boje się zawsze ,co ten mój lekarz ze mna ma to szok
Wiesz strach chyba już zostanie do końca
Wiem ze wspomnienia zostają w tym tygodniu minol rok ak stracilam swoje maleństwo ,
Ja dla chłopca milam wybrane Stas
no ale bd Amelka ;)
ważne żeby była cala i zdrowa
 
reklama
@kari21 pewnie, zapraszamy - rozgość się :)
@justys0702 odpoczywajcie, uczcie się siebie a mała Księżniczka niech rośnie zdrowa, silna i mądra <3
@Anetka cudowności e-cioci <3
@mfifi04 oby jak najszybciej dobrali dobre leki i do dzieła - teraz już musi być dobrze :)
@InezkaK my to jakoś tak razem od początku idziemy równo ;)
@Lenka232323 no to już bliżej niż dalej :)

Buziaki Kochane :*
 
@kari21 pewnie, zapraszamy - rozgość się :)
@justys0702 odpoczywajcie, uczcie się siebie a mała Księżniczka niech rośnie zdrowa, silna i mądra <3
@Anetka cudowności e-cioci <3
@mfifi04 oby jak najszybciej dobrali dobre leki i do dzieła - teraz już musi być dobrze :)
@InezkaK my to jakoś tak razem od początku idziemy równo ;)
@Lenka232323 no to już bliżej niż dalej :)

Buziaki Kochane :*
Za 2 tygodnie mam gin. Czekam niecierpliwie.
Trzymajcie za mnie jutro kciuki odbieram ostatnie badania. Juz sie boje

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki. Dawno u was nie pisalam.
Chcialam was poinformowac, ze wczoraj o 9.50 przyszla na swiat moja coreczka Lilianka. Wazy 4240kg i ma 55cm dlugosci.
Porod byl silani natury.
W poniedzialek rano zaczely mi wody odchodzic, zostalam przyjeta na oddzial. Skorcze zaczely sie dopiero w nocy i o godzinie 7 rano trafilam na porodowke. Co do bolu to nie bede wam go opisywac. Powiem tylko tyle, ze jak poloza dziecko przy sobie, to zapomana sie o jakimkolwiek bolu.

f2w3yx8d527fn6nf.png
Super wiadomość ciesze się bardzo [emoji5],że już mała jest z wami na świecie.Po wadze widać, że duża z niej dziewczynka,niech zdrowo rośnie i daje mamie pospać [emoji8].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mififi04 nie bój się wszystko musi być dobrze. Trzymam kciuki mocno [emoji110]
@alunia87 super ze już jesteście w domu. Jak się czujecie ? Nie plamisz już ? Dostałaś jakieś leki ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx tak luteine i urosept na zapalenie pęcherza.Jakas taka osłabiona czuje się po tym szpitalu.Mam zawroty głowy i musiałam trochę się przespać.Wracam z mężem z apteki i zakupów.Musialam iść w trakcie zakupów do auta.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@xxEwelaxx tak luteine i urosept na zapalenie pęcherza.Jakas taka osłabiona czuje się po tym szpitalu.Mam zawroty głowy i musiałam trochę się przespać.Wracam z mężem z apteki i zakupów.Musialam iść w trakcie zakupów do auta.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Oszczędzaj się kochana [emoji11]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry