reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Czas jaki sie czeka ,cenę, i ze tak powiem nikt mnie nie poinformowal ze powinnam przed poronieniem zglosic chęć oddania do badania wiec bedzie tzw z odzysku

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co, na samą płeć to nie wiem ile się czeka bo ja robiłam pakiet. Ale chyba krótko bo ja dopłacałam 300 zł i miałam płeć ustaloną za 2 albo 3 dni (mi zależało na czasie bo potrzebowałam załatwić wszystko do w urzędzie do pochówku a szpital bez potwierdzenia nie chciał mi wpisać płci). Co do cen to zależy jakie badanie robisz konkretnie Link do: Centrum Genetyki Medycznej - Badanie materiału z poronień tu masz cennik badań jakie oferują po poronieniu (sama płeć 430zl) a le najlepiej zadzwonić i dopytać o wszystko. Ja dzwoniłam i doradzili mi które badanie robić (mi zależało na potwierdzeniu lub wykluczeniu konkretnej wady) więc na pewno tam wszystkiego się dowiesz. Ja już podczas zabiegu powiedziałam lekarzom ze bede robić badania więc sami przygotowali próbkę i zaraz po zabiegu ktoś ode mnie jechał zawieźć (próbki przyjmują całą dobę). Pamiętam że jakąś ankietę taką zdrowotną trzeba do tego dołączyć. Następnego dnia dzwonili czy próbka jest wystarczająca do badań czy trzeba dowieźć inną.
A co do informowania to w szpitalach nigdy raczej nie mówią o możliwości poznania płci bo to nie jest refundowane.
 
90_natka ogromne dzieki , ja potrzebuje w tym samym celu a jak poronilam 6 lat temu to mozna bylo podac plec na podstawie "odczucia matki" , jeszcze raz dziekuje i bede jechala do poznania bo tam mam najblizej

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam w takim kiepskim stanie psychicznym, że nawet nie pomyślałam o tym żeby sprawdzić płeć.

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz, to nie jest do końca tak że stan psychiczny ma na to wpływ. Dla mnie podstawą było pochować dziecko. A tego bez pewności co do płci zrobić nie można. Stan psychiczny nie ma tu nic do rzeczy.
 
reklama
Ok. Rozumiem. Ale nie wiesz w jakim byłam stanie, więc nie powinnaś mnie oceniać. Bo akurat złożyło się wiele innych czynników które mnie dobiły, i akurat mój stan psychiczny miał właśnie wiele "do rzeczy"
Nie twierdzę że tego nie żałowałam, ale było już za późno

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry