reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Tak, potrzebne jest skierowanie. Może być od ginekologa, a może być nawet od lekarza rodzinnego. Ważne żebyście mieli osobne skierowanie dla Ciebie i dla męża. My oba skierowania braliśmy od lekarza rodzinnego. W poradni gen po wizycie od razu w ten sam dzień pobrali nam krew na badania kariotypów.
No to ruszamy doopy i działamy :) w międzyczasie bratowa załatwi nam być może wizytę w szybkim czasie...( pracuje w szpitalu w Bydgoszczy) tam przecież jest poradnia genetyczna :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to ruszamy doopy i działamy :) w międzyczasie bratowa załatwi nam być może wizytę w szybkim czasie...( pracuje w szpitalu w Bydgoszczy) tam przecież jest poradnia genetyczna :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Poznasz płeć? I potem będziecie chować maleństwo? Wybacz za pytanie jak nie chcesz nie odpowiadaj

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam ponad 29000 pozniej po 2 dniach ok 33000, a po tygodniu spadła na 900
emoji17.png
To było wszystko w okolicach 9-10 tygodnia...

hchy3e3klmq5cy16.png

Ehh...to jeszcze wszystko nas może spotkać...miałam nadzieję że jednak duża jest ta moja beta...ale nie badam już,nie mam siły...poczekam do usg i się okaże...
 
Ehh...to jeszcze wszystko nas może spotkać...miałam nadzieję że jednak duża jest ta moja beta...ale nie badam już,nie mam siły...poczekam do usg i się okaże...
Niestety, teraz czeka nas duża próba cierpliwości... Badania może sobie daruj i nie denerwuj się bez potrzeby, trzeba po prostu poczekać na usg... Wszystko będzie dobrze [emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Niestety, teraz czeka nas duża próba cierpliwości... Badania może sobie daruj i nie denerwuj się bez potrzeby, trzeba po prostu poczekać na usg... Wszystko będzie dobrze [emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
Wiesz, chciałabym w to uwierzyć..że będzie dobrze...tyle starań i śmierć Marty...a teraz jak.się cieszyliśmy że tak łatwo się udało...to szykuje się powtórka z rozrywki...
 
reklama
Do góry