reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
U mnie beta wyhamowała w 9-10 tygodniu... Niestety skończyło się jak skończyło [emoji17] Ale wierzę że Tobie się uda [emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png

Kasia a pamiętasz jaką wartość największą osiągnęła beta w straconej ciąży?
 
Rety ciekawe co Ci powie i jakie będą dalsze działania..
Jestem ciekawa jak ma się Twoje endometrium :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam już wcześniej umówiona. Więc nie zmarnuj wizyty :) idę sprawdzić czy wszystko dobrze się goi. Dobry gin to skarb. Ja w tym momencie chodzę na nfz i ten jest ok ;) delikatny.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szukam jakiegoś dobrego lekarza który poprowadzi mnie za rękę jak dziecko we mgle...póki co cierpliwie czekam na wyniki dna...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy macie mieć wyniki? Pewnie ok. 2 tyg? A wybieracie się do poradni genetycznej na konsultację? Dobrze kojarzę, że pisałaś że to Twoja druga strata tylko poprzednio obyło się bez zabiegu? Po dwóch poronieniach poradnia i badania kariotypów przysługują w ramach NFZ.
 
A kiedy macie mieć wyniki? Pewnie ok. 2 tyg? A wybieracie się do poradni genetycznej na konsultację? Dobrze kojarzę, że pisałaś że to Twoja druga strata tylko poprzednio obyło się bez zabiegu? Po dwóch poronieniach poradnia i badania kariotypów przysługują w ramach NFZ.
Tak dokładnie...potrzebne jest skierowanie? Od kogo? Określenie płci od 3-5 dni a dna do 10 dni ....oczywiście skoro się przysługuje to pójdziemy

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak dokładnie...potrzebne jest skierowanie? Od kogo? Określenie płci od 3-5 dni a dna do 10 dni ....oczywiście skoro się przysługuje to pójdziemy

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, potrzebne jest skierowanie. Może być od ginekologa, a może być nawet od lekarza rodzinnego. Ważne żebyście mieli osobne skierowanie dla Ciebie i dla męża. My oba skierowania braliśmy od lekarza rodzinnego. W poradni gen po wizycie od razu w ten sam dzień pobrali nam krew na badania kariotypów.
 
Do góry