reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
U mnie tylko plamienia,brzuch też trochę boli...ogólnie lepiej już :) czekam na starania...do tego momentu będzie już wynik z dna

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy planujesz wznowić starania?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Poczekam do pierwszej @ (chyba,że już nie przyjdzie) ogólnie organizm wie co robi :) tak bynajmniej myślę...Ja z zajściem nie mam problemu,cykle 28dniowe a owulka zawsze zaraz po @ mam nadzieję,że tak będzie po zabiegu

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie lekarz jedynie przestrzegał przed poronieniem nawykowym, dlatego kazał trochę poczekać... Ale my nie czekaliśmy [emoji6] I mimo że dwie poprzednie ciąże zaskoczyły odrazu, teraz dopiero po 3 miesiącach się udało... W zasadzie po zabiegu miałam 2 miesiączki, bo tej już nie Bedzie [emoji6] Trzymam kciuki aby szybko Wam się udało! [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Mnie lekarz jedynie przestrzegał przed poronieniem nawykowym, dlatego kazał trochę poczekać... Ale my nie czekaliśmy [emoji6] I mimo że dwie poprzednie ciąże zaskoczyły odrazu, teraz dopiero po 3 miesiącach się udało... W zasadzie po zabiegu miałam 2 miesiączki, bo tej już nie Bedzie [emoji6] Trzymam kciuki aby szybko Wam się udało! [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

hchy3e3klmq5cy16.png
W sierpniu też miałam poronienie bez zabiegu na szczęście,odczekalismy wtedy 3 cykle i doopa :( więc reguly nie ma ...kciuki jak najbardziej wskazane :) Tobie oczywiście kibicuje [emoji2]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry