reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja się na tym malo znam nawet nie siem co to endometrioza. To Twoja pierwsze strata ? Bardzo mi przykro [emoji11]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tak pierwsza. Jest to podwójna @ jedna jest wydalana a druga zostaje w środku. Powstają wtedy zrosty i to powoduje problemy z zajściem. Jestem po laparoskopi mam usunięte wszystkie zrosty. Więc walczę dalej

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak pierwsza. Jest to podwójna @ jedna jest wydalana a druga zostaje w środku. Powstają wtedy zrosty i to powoduje problemy z zajściem. Jestem po laparoskopi mam usunięte wszystkie zrosty. Więc walczę dalej

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
3mam za Ciebie mocno kciuki [emoji110] [emoji11] za wszystkie dziewczyny [emoji110] uda się nam nam wszystkim

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak podziałasz to napewno nie zaszkodzi ;-) A to plamienie...hmm... to bardzo dobry objaw! [emoji110][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
Oby Kochana ☺ Byłabym przeszczesliwa jakby się udało ☺ a jeśli chodzi o staranka to pewnie nie ma co robić mijaka ☺☺
Trzymam za nas Wszystkie bardzo mocno kciuki ✊
 
Dziewczyny a jakie badania najlepiej zrobić przed następnym staraniem? Po poronieniu?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robiłam sobie w tamtym miesiącu tej prolaktyne i progesteron, ponieważ Długo mi się nie udawało zajść w ciążę. I prolaktyne mam podwyższona lekarz powiedział że to jest problemem

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry