reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Boże to faktycznie o krok od zawału [emoji32] Uważaj na siebie [emoji173][emoji8] Całe szczęście że wszystko z maluszkiem w porządku!

hchy3e3klmq5cy16.png
Dziękuję :) teraz muszę zbadać szczegółowo krzepliwość i koagulację bo niestety lekarkę też to zaniepokoiło i podejrzewa że mogę mieć z tym problemy bo miałam ciążę biochemiczne i dodatkowo bezwodzie w ciąży a to ponoć wszystko może mieć z tym związek.
 
Poczekam do pierwszej @ (chyba,że już nie przyjdzie) ogólnie organizm wie co robi :) tak bynajmniej myślę...Ja z zajściem nie mam problemu,cykle 28dniowe a owulka zawsze zaraz po @ mam nadzieję,że tak będzie po zabiegu

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno uda Ci sie szybko. I wtedy bedzie juz wszystko dobrze[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
KaSia86 Gratulacje! Super!

Ja za to normalnie jakbym w pysk dostała...odebrałam wyniki Progesteronu i Beta HCG...
Progesteron 33,10 ...przy czterech luteinach dziennie i zastrzykach dwa razy w tygodniu...
A beta to już porażka...25871...podwaja się chyba co 114 godzin...masakra! no i wg. norm z laboratorium to już jestem poniżej dla 8 tygodnia...średni dwudniowy przyrost 33,9%...z Martą też na początku dobrze rosło a potem przestało...ale tak późno już nie robiłam...zaczynam świrować...może faktycznie coś jest na rzeczy z tym MTHFR...a odpowiednia suplementację zaczęłam już będąc w ciąży a nie przed....jestem załamana...a dopiero 24 lutego mam wizytę na której ma si okazać czy widać dzidziusia...
 
Dziękuję :) teraz muszę zbadać szczegółowo krzepliwość i koagulację bo niestety lekarkę też to zaniepokoiło i podejrzewa że mogę mieć z tym problemy bo miałam ciążę biochemiczne i dodatkowo bezwodzie w ciąży a to ponoć wszystko może mieć z tym związek.
Wszystko będzie dobrze [emoji173] Ale dla pewności lepiej faktycznie się przebadać [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
KaSia86 Gratulacje! Super!

Ja za to normalnie jakbym w pysk dostała...odebrałam wyniki Progesteronu i Beta HCG...
Progesteron 33,10 ...przy czterech luteinach dziennie i zastrzykach dwa razy w tygodniu...
A beta to już porażka...25871...podwaja się chyba co 114 godzin...masakra! no i wg. norm z laboratorium to już jestem poniżej dla 8 tygodnia...średni dwudniowy przyrost 33,9%...z Martą też na początku dobrze rosło a potem przestało...ale tak późno już nie robiłam...zaczynam świrować...może faktycznie coś jest na rzeczy z tym MTHFR...a odpowiednia suplementację zaczęłam już będąc w ciąży a nie przed....jestem załamana...a dopiero 24 lutego mam wizytę na której ma si okazać czy widać dzidziusia...
Beta jest wysoka i najważniejsze że rośnie [emoji178] A nie możesz wcześniej telefonicznie tych wyników skonsultować? Ja odrazu zadzwoniłam i lekarz kazał przyjść odrazu po recepty...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Do góry