reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
A w sumie nawet nie mam się czego "złapać" teraz, bo cycki prawie nie bolą (ale w dwóch z trzech ciąż mnie nie bolały, więc to kiepski wyznacznik), brzuch w sumie też nie, parę dni temu różne rzeczy się działy, a teraz cisza. Także muszę poczekać po prostu. Pewnie mogłabym test zrobić już jutro, ale jak tyle się naczekalam, to mogę poczekać jeszcze jeden dzień. Albo będzie @ albo II na teście... :p
A zaraz po teście lecimy na mini wakacje, więc albo będziemy mogli świętować, albo pociesze się koktajlem przy basenie :p hehe
 
reklama
Super [emoji5] bardzo się ciesze j bardzo bardzo GRATULUJĘ [emoji5][emoji5][emoji5] dbaj o siebie i maluszka [emoji5][emoji5][emoji5] dużo zdrówka [emoji5]
Na kiedy miałaś termin @ ja mam na 7.01 i tak mnie korci z testem ale wiem ze jest za wcześnie wiec sobie daruje nie ma co się nakręca [emoji5]
Ostatnia miesiaczke mialam 4.12. Od 15 dnia cyklu bralam duphaston i po nim mialam dostac @. Wiec pewnie by to bylo jutro lub pojutrze.
To zrob test kolo 3.01. Powinien juz wyjsc wiarygodny. Ja 26dc robilam tesy o wyszla ledwo widoczna kreska. A nastepnego dnia juz troche lepsza i beta 339...
 
Do góry