reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Justys gratulacje.
Ale lekarza bym zmieniła-dziewczyny dobrze radzą. Nie odstawia się progesteronu ot tak, z dnia na dzień-tym bardziej we wczesnej ciąży. Dziwne to zalecenie tego gina.. Ja odstawiałam dopiero w drugim trymestrze a i tak robiłam to stopniowo zmniejszając dawkę..

Doris ale dawno Cię nie było... Co u Was? :)

Lux jak tam?

A ja zaczynam świrować z braku objawów bo w poprzedniej ciąży miałam a teraz nic i oczywiście już mam czarne myśli... A do wizyty jeszcze prawie tydzień, zwariować idzie z tej niepewności!
 
Justys gratulacje.
Ale lekarza bym zmieniła-dziewczyny dobrze radzą. Nie odstawia się progesteronu ot tak, z dnia na dzień-tym bardziej we wczesnej ciąży. Dziwne to zalecenie tego gina.. Ja odstawiałam dopiero w drugim trymestrze a i tak robiłam to stopniowo zmniejszając dawkę..

Doris ale dawno Cię nie było... Co u Was? :)

Lux jak tam?

A ja zaczynam świrować z braku objawów bo w poprzedniej ciąży miałam a teraz nic i oczywiście już mam czarne myśli... A do wizyty jeszcze prawie tydzień, zwariować idzie z tej niepewności!
Natka ja też nie miałam żadnych objawów ani w ciąży z Mają ani zPiotrkiem a teraz widzisz mój syn skończył już swój pierwszy roczek życia

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamkaz niby wiem, że objawów być nie musi ale sama wiesz jak to jest z tymi nerwami... Człowiek się sam nakręca.... Ale już zapowiedziałam mężowi że teraz to chyba do wizyty będę testować co dwa dni bo mi zostały trzy testy ;) a mój mąż to i tak oczywiście już wszystkim wygadał jaki dostał prezent w te święta ...
Piotruś już rok... No właśnie-teraz skojarzyłam że on się urodził w okolicy świąt :) jak tam-już po imprezce czy jeszcze przed?
 
Kamkaz niby wiem, że objawów być nie musi ale sama wiesz jak to jest z tymi nerwami... Człowiek się sam nakręca.... Ale już zapowiedziałam mężowi że teraz to chyba do wizyty będę testować co dwa dni bo mi zostały trzy testy ;) a mój mąż to i tak oczywiście już wszystkim wygadał jaki dostał prezent w te święta ...
Piotruś już rok... No właśnie-teraz skojarzyłam że on się urodził w okolicy świąt :) jak tam-już po imprezce czy jeszcze przed?
Piotrek urodził się 23 grudnia. Niestety wiem z własnego doświadczenia że strach pozostanie do końca ciąży... taki już nasz urok :-)

Imprezki jeszczeszcze nie mieliśmy. Roczek mamy dopiero 6 stycznia. W święta restauracja nie chciała nam zrobić imprezy jedynie między świętami. Ale to stwierdzilam, że jednak najlepiej jak.jest dzień wolny. Mszę na roczek już mielismy w drugie święto. Rodzinka sie.zjechała więc mała imprezka już była :-)

Ps. Jak mąż zareagował na prezent o ciąży? W pracy już powiedziałaś?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justys gratulacje.
Ale lekarza bym zmieniła-dziewczyny dobrze radzą. Nie odstawia się progesteronu ot tak, z dnia na dzień-tym bardziej we wczesnej ciąży. Dziwne to zalecenie tego gina.. Ja odstawiałam dopiero w drugim trymestrze a i tak robiłam to stopniowo zmniejszając dawkę..

Doris ale dawno Cię nie było... Co u Was? :)

Lux jak tam?

A ja zaczynam świrować z braku objawów bo w poprzedniej ciąży miałam a teraz nic i oczywiście już mam czarne myśli... A do wizyty jeszcze prawie tydzień, zwariować idzie z tej niepewności!
Dziekuje[emoji4]
Od przyszlego tyg bede szukac nowego lekarza.
Natka, a Ty wedlug Ciebie w ktorym jestes tygodniu?
 
Luxorius, ja też jestem i czekam na wieści!

Witajcie Dziewczyny! Czy ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta :-)
ja pamiętam, też czekam co tam u Lux...
Natka a ty po doopie dostaniesz zaraz!!!! A gdzie myślenie pozytywne??? Dasz radę jesteśmy z Tobą! Sama wiesz że nakręcenie nic nie daje.
 
Kamkaz no to super, to pewnie niedługo będziecie powoli się przygotowywać. I fajnie że w restauracji bo przynajmniej jedzenia ani nic nie musicie sami organizować :)
Co do prezentu to mąż się nie spodziewał totalnie :) zapakowałam test z karteczką że ponownie zostanie tatusiem więc jak rozpakował to od razu szok! Zresztą ledwo dotrzymałam to w tajemnicy cały tydzień aż do wigilii tak mnie kusiło żeby wcześniej powiedzieć ;) W szoku był i nie mógł uwierzyć, że to już ;) (pierwszy cykl, jeszcze nawet specjalnie się nie staraliśmy bo w tym cyklu robiłam badania, ogólnie miałam kupiony pregnyl ale według usg pęcherzyka dominującego nie było-poszłam do gin jak mi temp podskoczyła i faktycznie wyglądało jakby było po owulacji ale pewności dr nie miała) :)
W pracy nie wiedzą, zresztą nawet nie miałabym specjalnie jak powiedzieć bo drugi tydzień urlop mam :) ale i tak na razie nie będę mówić chyba:)

Justys według terminu owulacji leci mi 6 tydzień (mam długie cykle więc u mnie nie ma co patrzeć według terminu ostatniej @)

Rozmaryn wiem, wiem.. No ale jakoś mnie tak te myśli dopadły.. Jak zobaczę że jest serduszko to wyluzuję troche bo generalnie wydaje mi się, że jestem pogodzona z tym, że nie mam na nic wpływu-co ma być to będzie. Ale głupie sny miałam ostatnio i stąd takie myślenie niefajne u mnie ...
 
reklama
Do góry