reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć dziewczyny trzymajcie kciuki dzisjaj na 9.20 mam wizytę u lekarza oby tylko było wszystko dobrze szkoda tylko że nie zrobi mi dzisjaj USG i musze jutro jechać jeszcze raz ale to nic jak trzeba to trzeba ☺
Niech ten rok się już kończy był dla mnie bardzo kiepski i kończy się też źle jeszcze przed świętami czeka nas pogrzeb męża babci wierze z całych sił ze Nowy juz zacznie się wspaniale ☺musi ☺
 
dziękuje wam za sowa pociechy

nie wiem na ile dziewczyny ze starego składu zaglądają tutaj, ale chciałam Wam powiedzieć, że u nas prawdopodobnie rodzinka się powiększy. W sobotę bledzioch, dzisiaj kreska wyraźna choć cieniutka. Ale beta pozytywna-55... także mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie i będę mogła zrobić M. świąteczną niespodziankę :)
gratuluję , oby było dobrze

anik ja czekałam tyle ile mi lekarze mówili do października 3,5 miesiąca. Teraz nie chce dłużnej czekać niż to wymagane, tylko żeby się wygoiło i chce próbować. Zobaczę też co powie ta pani doktor do której pójdę. Staram sie wierzyć, że to był zły zbieg okoliczności, że się następnym razem uda.
 
Justys u nas też do pewnego momentu było wszystko dobrze i nagle wszystko się sypło. U nas przyczyną był obrzęk spowodowany wadą genetyczną.. A Wy poznaliście przyczynę? Robiliście jakieś badania?

Rozmaryn oj to oby szybko się samopoczucie poprawiło na te ostatnie tygodnie! Teraz szybko przeleci, zobaczysz :)
Jak trafilam do szpitala tez mi powiedziano, ze mialam obrzek spowodowany wada genetyczna. Pokazali mi ten obrzek na usg. A jaka byla tego naprawde przyczyna to nie wiem, bo jej nie badalam. Zbadalam tylko plec dziecka, bo chcialam wiedziec czy nosilam pod sercem dziewczynke czy chlopczyka. Zaluje tylko, ze nie udalo mi sie pochowac dziecka, bo po dostaniu tabletek poronnych w szpitalu poronilam do wc i nawet o tym nie wiedzialam. Dopiero na usg mi powiedziano, ze dziecka juz nie ma, ale i tak musialam isc na zabieg, zeby mnie oczyscili do konca [emoji17]
 
hajmal strasznie mi przykro ... (*)

Justys duphaston raczej nie wpływa na temp bo to syntetyczny progesteron. Luteina ma na temperaturę wpływ :)

nie wiem na ile dziewczyny ze starego składu zaglądają tutaj, ale chciałam Wam powiedzieć, że u nas prawdopodobnie rodzinka się powiększy. W sobotę bledzioch, dzisiaj kreska wyraźna choć cieniutka. Ale beta pozytywna-55... także mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie i będę mogła zrobić M. świąteczną niespodziankę :)
Matko jak bardzo się cieszę :-) super gratulacje z całego serducha :p piękny prezent będziecie mieli

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka j po wczorajszej wizycie
Usłyszałam że badanie nie są mi potrzebę bo ciąża była młoda i pierwsza
Kazał mi brać dalej parladol
I jak się nie uda zajść w kilka miesięcy to wtedy szukać będziemy przyczyny
Jejku ile jeszcze:-(
 
reklama
Justys u nas też na usg widoczny był ten obrzęk od ok 12-13 tc.. Mówili, że ok 18-20 tc można pomyśleć o odbarczaniu tego ale niestety narastał tak szybko że nie doczekaliśmy do tego tyg bo serduszko przestało bić. A robiliście sobie badania kariotypów? U nas wyszło, że to wada przypadkowa (zresztą już w ciąży to podejrzewali, a badanie tylko to potwierdziło) ale dla spokoju przebadaliśmy siebie u genetyka i wyniki mamy ok...

Lenka niestety, badania w PL robią dopiero po 2 stracie.

Kamkaz jutro powtarzam betę i zobaczymy co dalej... Ogólnie to jestem trochę w szoku że tak wyszło :) bo przecież wcześniej staraliśmy się tak długo, do tego moje PCO i wysoka prolaktyna bo karmię jeszcze... Także w szoku niemałym jestem od soboty :)
 
Do góry