reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kasiaaaa [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] krejzolko [emoji23]

U mnie jutro zaczynaja sie plodne [emoji1377] dzisiaj piekny sluz od rana [emoji7]
7 grudnia niby ma byc owulka.

Jezu jak mnie od wczoraj mdli :( cos musialam zezrec, oby to nieswieza ryba byla a nie jakis wirus.
Mdli, czka i beka [emoji23] dobrze ze sama dzisiaj w pracy jestem bo wydaje takie dzwieki, ze masakra [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe biedulka [emoji12] To pomyśl że czeka Cię to przez najbliższe trzy miesiące [emoji23] Bo ja obstawiam, że w mikołajki zaskoczysz [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam nadzieje, ze bedzie jak ostatnio :) zemdlilo mnie wtedy raptem 2 razy.

Za to w kosc dalo mi zmeczenie. Matko czulam aie jakbym w spiaczke zapadala. 2-3 godziny od pobudki i bylam tak padnieta jakbym pole golymi rekami przorala. W pracy az ryczalam ze zmeczenia :/ ale trafilam wtedy w srodek sezonu. Teraz mam lajt w prCy to moze nie bedzie tak zle.






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie ta ciąża wymęczyła mdłościami... I w obu spałam na stojąco [emoji16] Mąż już mówił że odleżyn dostanę [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prawdę mówiąc ciąża to dla mnie wątpliwa przyjemność :confused2:
Najlepsze są porody, bo oznaczają koniec ciąży :-D
Nie wierzę [emoji23] U mnie poród to była masakra... Na szczęście skończyło się cc, bo w życiu bym mego Klocka nie urodziła (4600 się urodził)
Ale ciąża przebiegała mi naprawdę fajnie, mimo że bardzo dużo przytyłam i na koniec przypałętała się gestoza [emoji4] Po urodzeniu bardzo brakowało mi brzuszka [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wierzę [emoji23] U mnie poród to była masakra... Na szczęście skończyło się cc, bo w życiu bym mego Klocka nie urodziła (4600 się urodził)
Ale ciąża przebiegała mi naprawdę fajnie, mimo że bardzo dużo przytyłam i na koniec przypałętała się gestoza [emoji4] Po urodzeniu bardzo brakowało mi brzuszka [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
A widzisz, moje takie mini wychodziły, głowy małe :p
Także sn i jeszcze zzo na zawołanie ;)
Mogłabym tak rodzić co tydzień :D
 
A widzisz, moje takie mini wychodziły, głowy małe [emoji14]
Także sn i jeszcze zzo na zawołanie ;)
Mogłabym tak rodzić co tydzień :D
U mnie w szpitalu nie ma możliwości znieczulenia, nawet gdybym chciała za nie zapłacić [emoji20] Ale z cesarki byłam bardzo zadowolona i tak chciałabym rodzić drugie dziecko [emoji4] Błyskawicznie doszłam do siebie [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry