reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Mi termin @ wychodzi na Mikołajki :p tuż tuż
Ale nawet nie próbuje się doszukiwać objawów ciąży, zupełnie nie mam przeczucia. Jedyne co teraz czuję to, że mnie mocno rozłożyło, więc walczę z chorobskiem w łóżku :/
Na dodatek mąż też chory i oczywiście "umiera" :confused2:
 
reklama
Mi termin @ wychodzi na Mikołajki [emoji14] tuż tuż
Ale nawet nie próbuje się doszukiwać objawów ciąży, zupełnie nie mam przeczucia. Jedyne co teraz czuję to, że mnie mocno rozłożyło, więc walczę z chorobskiem w łóżku :/
Na dodatek mąż też chory i oczywiście "umiera" :confused2:
Ooo to już lada chwila możesz testować, super! [emoji16] Zdrówka życzę [emoji8]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze to akurat to;) ale z testowaniem jeszcze czekaj bo za szybko:p
Haha kochana nie po to kupiłam 20 testów żeby czekać [emoji23][emoji23][emoji23] Niby wiem że jeszcze nic nie pokaże ale i tak robię [emoji16][emoji23] Dziś ledwo się powstrzymałam żeby nie pojechać przed pracą do laboratorium na betę [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiaaaa [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] krejzolko [emoji23]

U mnie jutro zaczynaja sie plodne [emoji1377] dzisiaj piekny sluz od rana [emoji7]
7 grudnia niby ma byc owulka.

Jezu jak mnie od wczoraj mdli :( cos musialam zezrec, oby to nieswieza ryba byla a nie jakis wirus.
Mdli, czka i beka [emoji23] dobrze ze sama dzisiaj w pracy jestem bo wydaje takie dzwieki, ze masakra [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiaaaa [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] krejzolko [emoji23]

U mnie jutro zaczynaja sie plodne [emoji1377] dzisiaj piekny sluz od rana [emoji7]
7 grudnia niby ma byc owulka.

Jezu jak mnie od wczoraj mdli :( cos musialam zezrec, oby to nieswieza ryba byla a nie jakis wirus.
Mdli, czka i beka [emoji23] dobrze ze sama dzisiaj w pracy jestem bo wydaje takie dzwieki, ze masakra [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gdyby nie to że jesteś przed płodnymi, można by pomyśleć że to objawy ciąży :p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry