reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witam :)



Powiem Ci, że ciężko... Mdłości i wymioty dają nieźle popalić. Jem na siłę, jak już zjem, to i tak wiszę na kiblu. Waga leci cały czas w dół.
Jeszcze się okazało, że mam sporego krwiaka, który się ulokował wokół jaja płodowego i je odkleja, tak więc leżakowanie kompletne, wstawanie tylko na siku. Liczę na to, że dzidzia jest silna i przetrwa to wszystko, a na razie leżę i czekam do 7 grudnia.
a co lekarz dal na krwiaka? lutke, duphaston?
 
reklama
Lux chyba tylko my z brzucha tej zostałyśmy (chyba że coś mi umkneło) wczoraj zaczęłam 32 tydzień, za 1,5 mogę już rodzić. Dziś prawie już zamknęłam wyprawkę. Jeszcze muszę aptekę odwiedzić, torbę spakować i czekać.
 
Lux chyba tylko my z brzucha tej zostałyśmy (chyba że coś mi umkneło) wczoraj zaczęłam 32 tydzień, za 1,5 mogę już rodzić. Dziś prawie już zamknęłam wyprawkę. Jeszcze muszę aptekę odwiedzić, torbę spakować i czekać.
no my i Avis, ale Avis to poczatek :) jednak tez brzuchatka ;) mi ginka gadulila, ze mam lykac nadal magnez i za jakis czas odstawic i czekac spokojnie do 38-39 tygodnia, wtedy to najlepszy czas dla maluszka na wyjscie :)
 
Hej moj synek ma juz 2700, termin nadal na 24 grudnia, ulozony jest nadal glowka do dolu, rozpycha sie niesamowicie :) co u Was brzuchatki?
Moja starsza urodziła się 3 tygodnie przed terminem i ważyła dokładnie 2780g :)
Młodsza tydzień przed już 3300... więc jeśli do 24 wytrzymasz, to będzie pewnie 3500, czyli idealnie!
 
KaSia 86 jak tam dziś Twoje odczucia ? :-)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Bez zmian, w Tesco dziś płakałam bo leciała ładna świąteczna piosenka [emoji23][emoji23][emoji23] I brzuch mnie cały czas pobolewa... Przyszły dziś testy więc do terminu @ mogę robić nawet po 2 dziennie [emoji23][emoji23][emoji23]

A jak u Ciebie? Czujesz coś?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez zmian, w Tesco dziś płakałam bo leciała ładna świąteczna piosenka [emoji23][emoji23][emoji23] I brzuch mnie cały czas pobolewa... Przyszły dziś testy więc do terminu @ mogę robić nawet po 2 dziennie [emoji23][emoji23][emoji23]

A jak u Ciebie? Czujesz coś?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Jedyny co to pojawilo mi sie duzo bialego sluzu i nic poza tym, czekam coraz mniej cierpliwie :-)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry