reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Baslan ja też miałam torbiel po przestymulowaniu przy CLO. Widocznie zbyt dużą dawkę miałaś. Ale specjalnie cofnęłam się na enpr żeby poszukać ile miała moja i była bardzo podobna do Twojej bo u mnie 56 mm. Wchłonęła się sama czego i Tobie życzę :)
 
Baslan przytulam. Mam nadzieję ze nie narobi szkod zadnych i szybciutko sie wchlonie. Moja kolezanka miala torbiel 6.5 cm na jednym a na drugim 4 cm. Ta wieksza to okazało sie ze byla potworniakiem (normalnie jak w filmie miala włosy i zęby) na szczecie niezlosliwym. Miala zabieg laparaskopowo( na 100 % bo widzialam szwy) na poczatku lutego a w kwietniu juz dzidziuś byl u niej w brzuszku. Czaka na termin ma dwa tyg po mnie. Ie martw się kochana będzie dobrze.

Hajmal podobno boli taka torbiel. Wlasnie ta kolezanka mi mówiła ze miala mocne bole brzucha.


 
Natka a po ilu cyklach Ci się wchłonęła? Trochę mnie uspokoiłaś.
Hajmal szczerze to chyba nic nie czulam oprócz takiego bólu okresowego (po usg czuje trochę bardziej).
Lux dzięki za wsparcie. Aneta Tobie również :) Jejku już sobie wyobrażam tego potworniaka.
Szkoda, że kolejny cykl przepadł.
 
Ja bardzo często miałam torbiele. Niektóre się wchlanialy, ale jeden urósł do 6cm i byłam operowana (lekarz podejrzewał nowotwór bo dziwnie wyglądał).Po operacji szybko zaszłam w ciążę.( 1 donoszona).Później znowu się pojawiały, mniejsze, wchlanialy się, ale któregoś poszłam z okropnymi bólami do lekarza zrobił usg i sam był w szoku, że karetka mnie nie przywiozła, bo ok 7 cm torbiel mi pękła. Na szczęście szkód nie było.Dał tylko leki na wchloniecie się tego płynu i było ok..Podsumowując :torbiel, torbieli nie równa. Zależy jak organizm sobie z tym poradzi.Trzymam kciuki :)
 
Baslan u mnie było tak, że torbiel wchłonęła się całkowicie po drugiej @. W tym drugim cyklu na monitoringu już nie było po niej śladu.

Hajmal mnie bolał jajnik, ale nie był to niewiadomo jaki ból. Nie zaniepokoiło mnie to specjalnie. Dodatkowo w tym pierwszym cyklu z torbielą miałam mega ból piersi. Szczerze mówiąc, to podejrzewałam że może to w końcu ciąża a tu się okazała torbiel. Gin mówił, że objawy mogą być różne bo to jednak mimo wszystko burza hormonalna :)
 
mnie właśnie bolał bardzo jajnik i to była dla mnie nowość nigdy czegoś takiego nie miałam, lekarka nie zrobiła mi usg tylko zbadała i powiedziała żebym wzięła globulki, pójdę do lekarza jeszcze raz żeby mi usg zrobił i dopiero jak będzie ok to spróbujemy kolejny raz. Chyba ze to był PMS bo zaczęło się kilka dni przed @
 
Ostatnia edycja:
Hajmal lepiej idź i sprawdź, ja cały czas czuję, że mnie ćmią te jajca.
Chciejka Ty to też dużo przeszłaś. A zabieg jak robili, otwierali Cię, czy laparo? W jakim czasie po zabiegu zaszłaś?
 
reklama
pójdę jeszcze raz do tej pani doktor, trochę mi to wygodne bo po południu po pracy może zrobi to usg, tylko ona zalecała poczekać do nowego roku, a ja nie chce czekać.
 
Do góry