reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

a ja sie we wtorek wybieram do trzeciego gina. Tesciowa mnie umowila do swojej znajomej. Zobaczymy co powie na moje wyniki. Narazie dobre jest to ze powiedziala ze wypisze mi wszystkie mozliwe skierowania na badania na nfz.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja jutro mam wizytę już się doczekać nie mogę.. trochę się martwię bo coraz częściej mi ten brzuch sie spina a do terminu porodu jeszcze ponad miesiąc.. zresztą ja chcę cc a jak akcja się zacznie to nie wiem czy mi zrobią.. mała jest już spokojna więc chwilami też się martwię czy wszystko ok. Wiecie może od którego tc robi się KTG?
Bafinko u nas jest tak że od 26 tyg co wizyte ma sie ktg. Od 31tyg co tydzien sie chodzi. U mnie wyjątkowo co tydzien mam.od 26 tyg bo mam sporo komplikacji.w tej ciazy. W wypisie ze szpitala.mialam zalecenie czestego ktg. Dzis tez bylam. Mała skakala jak.szalona w brzuchu.

W ogóle nie wiem czy pisalam. Mialam tydz temu usg 3 trymestru. Mała miala juz 1600 g wiec podejrzewam ze za tydz na usg juz pomad 2 kg osiagnie. Ciesze sie bardzo bo jakby akcja zaczela sie wczesniej to nie bedzie juz takim malutkim wczesniakiem.

To moj pyszczek mały
1475002530552.jpg



 

Załączniki

  • 1475002530552.jpg
    1475002530552.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 278
Do dupy to wszystko! Byłam u gina (10 dc) po drugim cylku z clo i co?! Torbiel 5,5 cm. Siedzę i ryczę:sad: Cykl do bani i następny też, w ogóle wszystko do bani:sad: jeszcze z moim pechem ta torbiel pewnie mi pęknie i narobi szkód. Dziewczyny miała któraś taką torbiel? Jak to sie u was skończyło? Oczywiście clo mam bezwzględnie odstawić
 
Do dupy to wszystko! Byłam u gina (10 dc) po drugim cylku z clo i co?! Torbiel 5,5 cm. Siedzę i ryczę:sad: Cykl do bani i następny też, w ogóle wszystko do bani:sad: jeszcze z moim pechem ta torbiel pewnie mi pęknie i narobi szkód. Dziewczyny miała któraś taką torbiel? Jak to sie u was skończyło? Oczywiście clo mam bezwzględnie odstawić
wspolczuje :( oby szybko torbiel sie wchlonela
 
Kurde nie strasz. Ja kiedys mialam torbiele ale x lat temu . Jak poprzednio bralam clo to nie mialam. Teraz nie wiem bo jeszcze za wczesnie na monit. W sobote sie czegos dowiem. Ale generalnie one nie sa grozne. Przewaznie same sie wchlaniaja.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dżoł no niestety i to przy 1,5 tabletki. Ale Ty dobrze reagowałaś ostatnio, więc napewno teraz też tak będzie ;) A pamiętasz jak długo Ci się wtedy wchłaniała? Daj koniecznie znać po wizycie jak u Ciebie.
 
reklama
Do góry