reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

no my juz w domku, wiec tak Nataniel ma 720 gram, okolo 30 cm, wszystko ok, dzieć baaaardzo ruchliwy :D buzke ma slodka, ziewal sobie oczywiscie jak na kazdym usg :D kamien z serca wyniki moczu ok na szczescie, kolejne usg za trzy tygodnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Gratuluje wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamy &&&&
Sama ich potrzebuje :( ...
widzialam tu kogos z uk i nie moge odnalezc wpisu... robilas tu jakies badania??

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti tulam mam nadzieję że następnym razem się uda
Bafinko ja jestem. Wczoraj skończyliśmy remont u młodego w pokoju teraz pora na pokój groszka. My rośniemy i rośniemy a malutki kopie coraz mocniej, jest aktywny bardzo często.
WP_20160918_16_30_43_Pro (2).jpg
 

Załączniki

  • WP_20160918_16_30_43_Pro (2).jpg
    WP_20160918_16_30_43_Pro (2).jpg
    548,9 KB · Wyświetleń: 347
Hej hej u mnie nic nowego, wróciłam z urlopu, zdobyłam Rysy i czekam na @. Wkurzam się, bo brałam dupka i zawsze max 3 dni po odstawieniu @ przychodziła, a dziś już mija 9 dzień i nic. Test oczywiście negatywny. Co się dzieje z tym moim organizmem?
A co u Was dziewczyny? Dżoł, Beti, Chciejka, Lux, Aneta, hajmal, Bertha, Kamkaz, reszta kobietek?
 
Ja tez jestem dziewczynki :) u mnie bez zmian. W poniedzialek diabetolog jak co dwa tyg a we wtorek gin jak co tydzien. Na pewno ktg bedzie a resztę zobaczymy. W kazdym razie z ta moja szyjka musze sie co tydzien do kontroli meldowac.

Baslan nie pomoge niestety. Nigdy nie mialam wywolywanego okresu. Zawsze regularnie mialam nawet przy karmieniu piersią. Mam nadzieje ze to nic powaznego.

Dzol powodzenia w diagnozowaniu.

Rozmaryn masz sliczny j zgrabny brzuszek. Czasami odczytuje rozne wątki i wpadają mi Twoje posty z lutowek w oko ;)

Ja czuje sie jak slon. Nie mam juz wygodnych rzeczy ale zakupy sobie daruje. Już blizej jak dalej :D ciekawa jestem ile mala wytrzyma w brzuszku i czy na koniec nie wywinie mi numeru i bede na wywolanie musiala isc jak z synkiem :) raczej z moja cukrzyca nie beda mnie dluzej niz do terminu trzymac


 
reklama
Do góry