reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Jestem po wizycie. Usg nie miałam, bo sam uznał, że i tak nic jeszcze nie będzie, wiec po co grzebać niepotrzebnie. A beta wskazuje na wczesna ciaze .Duphaston 3×1 .Acard 75.Femibion . Wizyta za 2 tyg i wtedy pomyślimy o clexane.
 
Jestem po wizycie. Usg nie miałam, bo sam uznał, że i tak nic jeszcze nie będzie, wiec po co grzebać niepotrzebnie. A beta wskazuje na wczesna ciaze .Duphaston 3×1 .Acard 75.Femibion . Wizyta za 2 tyg i wtedy pomyślimy o clexane.
Moja lekarka zbyt wcześnie też nie chce robić USG bo twierdzi że lepiej tam nic niepotrzebnie nie majstrować. Grunt że leki dostałaś. Wg bety który teraz masz tydzień? Potwierdza się on z owu? Będziesz na dniach robić jeszcze raz betę?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciejka najważniejsze ze masz leki a tak niczego niestety nie idzie przyspieszyć.... ja też juz bym chciała tydzien do przodu bo w piątek chce zatestowac. Choć to tak za wczesnie, ale do nd/pon na pewno nie wytrzymam :)
Także teraz odpoczywaj, dbaj o Was i na pewno wszystko będzie ok :)
 
Dziewczyny u mnie dziś beta wzrosła minimalnie więc niestety kolejny raz sie nie udalo[emoji53]nie mam już sily[emoji53]nie wiem czy mam jeszcze siłę walczyc[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry