reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
reklama
Hej Dziewczyny :)
nie wiem, czy mnie ktoś pamięta jeszcze. Swego czasu troszkę się udzielałam na wątku..

rurka pamięta jak w ciąży byłaś ;) podobny los podzieliłyśmy, Ty masz Aniołka Hanię jak Zuzię. Nie wielka różnica była w tc...
agawa, malgonia1, pietrusia...- o niej często myślę... Doris - my na innym wątku się spotykamy :)

Chciałam Wam napisać, że warto walczyć! Warto zbierać dupę po porażkach, podnosić się i walczyć. Dla tego uśmiechu jaki widzę codziennie o 5:30 rano - warto! WSZYSTKO!
Jaś ma 14,5 miesiąca :) jest najlepszym co mnie w życiu spotkało! Moje oczko w głowie!
Staramy się o rodzeństwo dla Jasia. W międzyczasie 2 cykle temu przeszłam ciążę biochemiczną :( @ spóźniła się o ponad tydzień. Czułam że coś jest nie tak. Niby testy pozytywne ale kreska bardzo bledziutka, nie ciemniała.
Jutro lub pojutrze powinnam mieć owulację, także teraz nie odpuszczamy z Mężem :) mam nadzieję że za chwilę znów będę nosić pod serduchem nowe życie :)

Trzymam za Was wszystkie kciuki! Za staraczki, brzuchatki i świeżo upieczone Mamusie ;)

Luxuorius Ciebie jeszcze chyba pamiętam jak się pojawiłaś na wątku :) cieszę się że zobaczyłaś II kreski ;) zaglądnę wieczór i mam nadzieję że zobaczę dobre wieści od Ciebie po wizycie ;)

Pozdrawiam Was Kochane ;)
 
Do góry