reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczynki.

Chciejka mocne kciuki za owocne starania.

Lux na wizycie będzie wszystko dobrze zobaczysz.

Kamkaz synus jest sliczniutki i jaki duzy juz :)

Bafinko u mnie tak srednio dlatego sie nie odzywam. Nie chce Was meczyc moim narzekaniem. Wczoraj zaliczylam ip bo znowu mam plamienia. Dzidzius ladnie urosl serduszko bije. Obudzilam sie wczoraj rano z cala wkładką zabrudzona taka ciemna krwia. W szpitalu juz nie było krwwawienia widc wiec wypuscili mnie do domu a dziś znowu. Jest tegp calkiem sporo. Nie taka zywa krew tylko taki czekoladowy sluz. Sama juz nie wiem. Mąż zaraz wychodzi do pracy ale jak sie pogorszy to wroci do domu i pojedziemy do szpitala. Jesli nic sie nie zmieni to jutro jadę do gina. Jakos tak mnie to strasznie meczy psychicznie. Zastanawiam się czy mi sie ten krwiak nie oproznia czasami.
 
reklama
anetko lepiej że jest taka brązowa ta krew bo to znaczy że jest stara i może życzywiście z tego krwiaka się sączy gorzej by było jak by była jasno czerwona.. ja właśnie taż już 3 razy miałam taki brązowy śluz i gin sprawdził wszystko i kazał nie panikować bo podobno często to się zdarza.. najważniejsze że serduszko biło:) a jak byłaś na IP to mówili coś o tym krwiaku?? zmniejszył się?? &&&&&&&&&&&& zaciśnięte za wizytę:)
 
Hej dziewczynki.

Chciejka mocne kciuki za owocne starania.

Lux na wizycie będzie wszystko dobrze zobaczysz.

Kamkaz synus jest sliczniutki i jaki duzy juz :)

Bafinko u mnie tak srednio dlatego sie nie odzywam. Nie chce Was meczyc moim narzekaniem. Wczoraj zaliczylam ip bo znowu mam plamienia. Dzidzius ladnie urosl serduszko bije. Obudzilam sie wczoraj rano z cala wkładką zabrudzona taka ciemna krwia. W szpitalu juz nie było krwwawienia widc wiec wypuscili mnie do domu a dziś znowu. Jest tegp calkiem sporo. Nie taka zywa krew tylko taki czekoladowy sluz. Sama juz nie wiem. Mąż zaraz wychodzi do pracy ale jak sie pogorszy to wroci do domu i pojedziemy do szpitala. Jesli nic sie nie zmieni to jutro jadę do gina. Jakos tak mnie to strasznie meczy psychicznie. Zastanawiam się czy mi sie ten krwiak nie oproznia czasami.
a na stowe to krwawienie jest z krwiaka?
 
Ja tak tylko zgaduje ze z krwiaka. Wczoraj lekarz mi powiedzial ze przy tym co mam takie krwawienia sa bardzo częste. Ze tak moze sie zdarzyć.

Wczoraj inaczej dla mnie ten krwiak wygladal a moze po prostu inna perspektywa. Ostatnio widzialam taki owal 3 cm na 2.5 a wczoraj taki pasek 3cm chyba na 1. Cos takiego wezszego a moze tak mi sie tylko wydawalo bo duze przyblizenie bylo. Nie wiem juz sama. Bede musiala tak czy siak jeszcze raz na kontrole isc bo tego sluzu dzis jest wiecej
 
Ja tak tylko zgaduje ze z krwiaka. Wczoraj lekarz mi powiedzial ze przy tym co mam takie krwawienia sa bardzo częste. Ze tak moze sie zdarzyć.

Wczoraj inaczej dla mnie ten krwiak wygladal a moze po prostu inna perspektywa. Ostatnio widzialam taki owal 3 cm na 2.5 a wczoraj taki pasek 3cm chyba na 1. Cos takiego wezszego a moze tak mi sie tylko wydawalo bo duze przyblizenie bylo. Nie wiem juz sama. Bede musiala tak czy siak jeszcze raz na kontrole isc bo tego sluzu dzis jest wiecej
i uwazaj na siebie prosze Cie!
 
Aneta jak sytuacja?
Lux pewnie cieszysz się i boisz 1 wizyty, zobaczysz wszystko będzie dobrze.

Ja na dziś skończyłam, już wykapana i czas na relax. .

Ja juz sama nie wiem. To samo co wczoraj. Rano pelna wkladka krwi jak ide do toalety to tez a wieczorem czysto. Normalny jasny sluz . jadę jutro tak czy siak do lekarza. Niech on zadecyduje czy mam tak dalej funkcjonowac czy polozyc sie w szpitalu. Dziwne ze to tak po nocy zawsze kiedy sie nie ruszam przeciez .seksu tez nie uprawiam a przynajmniej nic o tym nie wiem ;)
 
Czesc dziewczynki. Ja już po wizycie. Wiesci sa zdecydowanie lepsze. Dzidzia rośnie i się rozwija. Ma juz 22 mm. Sersuszko bije. Krwawie bo krwiak sie opróżnia. Tak jak myslalam . juz go prawie nie ma. Trochę takich resztek tylko widać na usg. Jeszcze raz kontrola w poniedziałek. Leki zostają dlaje mam lezec.
 
reklama
Czesc dziewczynki. Ja już po wizycie. Wiesci sa zdecydowanie lepsze. Dzidzia rośnie i się rozwija. Ma juz 22 mm. Sersuszko bije. Krwawie bo krwiak sie opróżnia. Tak jak myslalam . juz go prawie nie ma. Trochę takich resztek tylko widać na usg. Jeszcze raz kontrola w poniedziałek. Leki zostają dlaje mam lezec.
jej jak sie ciesze!!!
 
Do góry