reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Lux super, że takie dobre wieści, musiało tak być :)

Bafinko Ty się lepiej nie przeciążaj tak z tym sportem :) jeszcze na to przyjdzie czas :)
Choć z drugiej strony podziwiam, ja nie mogę znaleźć motywacji hihi ;) trzy tyg ćwiczyłam i już mi się nie chce :p
 
Dziewczyny odebrałam wyniki nasienia mojego męża i wszystko ok poza ilością Na 1 ml troszkę poniżej normy i lepkosc 2 plusy...ale duza żywotność i ruchliwość...coś wiecie co to może oznaczać? Dziś 12 dc i zdecydowaliśmy się starać ale teraz nie wiem [emoji53]i niby coś cytologia wyszła nie tak i mam brać macmirorr ale lekarz powiedZial ze nie ma przeciwskazan do starań..jak uwazacie mamy sie starac?.<br /><br />Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odebrałam wyniki nasienia mojego męża i wszystko ok poza ilością Na 1 ml troszkę poniżej normy i lepkosc 2 plusy...ale duza żywotność i ruchliwość...coś wiecie co to może oznaczać? Dziś 12 dc i zdecydowaliśmy się starać ale teraz nie wiem [emoji53]i niby coś cytologia wyszła nie tak i mam brać macmirorr ale lekarz powiedZial ze nie ma przeciwskazan do starań..jak uwazacie mamy sie starac?.<br /><br />Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Skoro lekarz twierdzi że nie ma przeciwwskazań do starań to ja bym nie marnowała tego cyklu. A nóż może się uda...:-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam dziewczyny u Was?
U nas niestety kiebsko. Piotrek ma podejrzenie bardzo poważnej choroby, o której lekarz nie chciał mi powiedzieć żebym tylko sie nie stresowala. Dostał skierowamie na usg brzuszka. Miał dzisiaj robione ale nie wyszło bo.on podczas tego badania musi pić. A dzisiaj nie chciał bo był najedzony. Jutro robimy drugie.podejscie. rano mamgo nakarmić i do.13 nic żeby potem mi pił z butelki. Jestem przerażona... Cały dzień mam serce w gardle i się bardzo stresuje.mam nadzieję że jutro się czegoś dowiem...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamkaz współczuję stresu, porozmawiamy tel.

Ja dziś byłam na badaniach, morfologia, tsh i prolaktyna. Dlaczego prolaktyna? Bo niestety, ale zauważyłam, że z jednej piersi leci mi mleko, tzn kilka kropli by się uzbieralo, takie żółte gęste , nie wiem co jest jeszcze grane. Miesiączki jak w zegarku a tu coś takiego.
 
Do góry