reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
no to zostaje biochem...bo nie wygląda mi to na plamienie implatacyjne...do lekarza to jutro bym mogła ale jaki to ma sens jak i tak nie zrobi usg :(
 
Isiorek może to.być ciąża a plamienie może być spowodowane niskim progesteronem. Zrob betę nawet teraz, nie musisz byc na czczo i zobaczysz. Bo jeśli faktycznie to ciąża to spigaj go lekarza po luteine lub inny progesteron

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rurka ale słodziak! A jakie włoski ma :)

Isiorek to, że testy nie ciemnieją nie jest żadnym wyznacznikiem. Ważne, że pojawia się druga kreska bo to znaczy, że hcg jest. A stężenie w moczu może być różne, najlepiej zrób beta hcg tak jak dziewczyny piszą :) u gin tak wcześnie może nie być nic widać jeszcze.
Dzięki ;-)

I ... dokladnie jest tak jak piszesz .... u mnie po 7 dniach był nadal bledy ... nawet jaśniejszy od tego pierwszego ... a ciąża byla :-D naprawdę nie sugerujcie się ciemnieniem na tak wczesnym etapie. Wiafomo że jak beta bedzie juz bardzo wysoka to wybarwi się cuemna krecha ... ja mialam betę 287 wtedy (w dniu ostatniego testu)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzwoniłam do lekarza, jutro mam podjechać, zrobiłam bete....ale nie ma co się zamartwiać..raczej od początku myślałam że nic z tego :( ehh do dupy...regularne cykle a tu taki pierdylnik no, wiedziałam że owu w prima aprilis to nic śmiesznego...martwi mnie tylko te pozytywne testy :/
 
reklama
dzwoniłam do lekarza, jutro mam podjechać, zrobiłam bete....ale nie ma co się zamartwiać..raczej od początku myślałam że nic z tego :( ehh do dupy...regularne cykle a tu taki pierdylnik no, wiedziałam że owu w prima aprilis to nic śmiesznego...martwi mnie tylko te pozytywne testy :/
tez temu betka i lekarz to wzjasnia, nic sie nie martw na zapas
 
Do góry