reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Isiorek dopóki nie ma @ jest szansa ;-)
A jakim termometrem mierzysz zwykłym czy elektronicznym? Ja mierze elektronicznym drugi cykl, ale chyba sobie daruję, bo mam duże wahania temp. o wydaje mi się, że on mierzy raz krócej a raz dłużej i na pewno krócej niż minutę.
Lux teoretycznie mają się czym zająć, bo mają swoje rodziny, dzieci, ale wiesz jak jest ;-)
 
reklama
Isiorek dopóki nie ma @ jest szansa ;-)
A jakim termometrem mierzysz zwykłym czy elektronicznym? Ja mierze elektronicznym drugi cykl, ale chyba sobie daruję, bo mam duże wahania temp. o wydaje mi się, że on mierzy raz krócej a raz dłużej i na pewno krócej niż minutę.
Lux teoretycznie mają się czym zająć, bo mają swoje rodziny, dzieci, ale wiesz jak jest ;-)
Elektroniczny ale sprawdzony, ponad rok używany w odwrotnym celu niż teraz...A jak mierzysz pod rząd to różne temp pokazuje? no jak nie dostanę w tydzień to i tak podjade do ginka bo coś tu nie tak :(
 
Elektroniczny ale sprawdzony, ponad rok używany w odwrotnym celu niż teraz...A jak mierzysz pod rząd to różne temp pokazuje? no jak nie dostanę w tydzień to i tak podjade do ginka bo coś tu nie tak :(


No różne pokazuje, chociaż jak mierzę np. 2x pod rząd to aż tak wielkich różnic nie ma, ale po 5 minutach już tak. I dzisiaj z ciekawości zmierzyłam ile trwa pomiar i uwaga: aż 26 sekund.
 
No różne pokazuje, chociaż jak mierzę np. 2x pod rząd to aż tak wielkich różnic nie ma, ale po 5 minutach już tak. I dzisiaj z ciekawości zmierzyłam ile trwa pomiar i uwaga: aż 26 sekund.

nie ma znaczenia ile trwa pomiar...jakiś czas stosuje tą metodę ;) 5 minut to już może być 0,01 stopnia więcej, ruszasz się i denerwujesz to skacze, ja mierzę zawsze jak otworzę oczy, zanim się zaczne kręcić i jak do tej pory się mi sprawdza...tez kiedyś byłam sceptyczna ale warto to robić :)
 
Isiorek jak to?!
Baslan to moja szwagierka jest taka, ze ludzi wchodzic z butami w zycie innych
no nie wiem :( powtórze test za kilka dni jak nadal nie będzie @ kupie lepsze testy bo teraz to takie po 5zł z osiedlowego sklepu miałam ;) ale rano to ta druga to na przyczepnego by była ale dużo bledsza od wczorajszej...nie wiem co się dzieje :(

u nas to jest tak że jedna bratowa (mam ciotecznego brata i dwie siostry to jak rodzeństwo) to jest jak centrum informacji ;) jak się chce coś ,,zachować w tajemnicy,, to się jej mówi i niby nikt nic ale każdy wie wszystko :)
 
no nie wiem :( powtórze test za kilka dni jak nadal nie będzie @ kupie lepsze testy bo teraz to takie po 5zł z osiedlowego sklepu miałam ;) ale rano to ta druga to na przyczepnego by była ale dużo bledsza od wczorajszej...nie wiem co się dzieje :(

u nas to jest tak że jedna bratowa (mam ciotecznego brata i dwie siostry to jak rodzeństwo) to jest jak centrum informacji ;) jak się chce coś ,,zachować w tajemnicy,, to się jej mówi i niby nikt nic ale każdy wie wszystko :)
kurcze glupi test no!! u nas w rodzinie mamy siostry lubia plotki hihi a Tomka rodzina to juz w ogole hahah
 
Sluchajcie ... podczytuje was i Lux ... meeeeega gratulacje :-D

Isiorek ... ja w ostatniej ciąży robilam 4 testy ... co drugi dzien ... wszystkie bladziochy ... i wcale nie bylo tak że ciemnialy ... wrecz ten ostatni był najjasniejszy! Moj gin powuedzial że skoro sie wybarwiaja to znaczy ze bhcg jest i ciąża jest. Usg potwierdzilo malenki zarodek w macicy. ;-) ... wlasciwie to dwa były podczas pierwszego usg ... potem jeden. I co? I ciąża prawidlowo przebiegla az do porodu i biega teraz mały rozbójnik po domu
ae417715fa727f772d42b06616310b85.jpg

Także trzymam kciuki ...;-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sluchajcie ... podczytuje was i Lux ... meeeeega gratulacje :-D

Isiorek ... ja w ostatniej ciąży robilam 4 testy ... co drugi dzien ... wszystkie bladziochy ... i wcale nie bylo tak że ciemnialy ... wrecz ten ostatni był najjasniejszy! Moj gin powuedzial że skoro sie wybarwiaja to znaczy ze bhcg jest i ciąża jest. Usg potwierdzilo malenki zarodek w macicy. ;-) ... wlasciwie to dwa były podczas pierwszego usg ... potem jeden. I co? I ciąża prawidlowo przebiegla az do porodu i biega teraz mały rozbójnik po domu
ae417715fa727f772d42b06616310b85.jpg

Także trzymam kciuki ...;-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
ale ona jest fajna!!!
 
reklama
No to pięknie :) wpadam w paranoje...kolejny test...weekend przetrzymam i w pon się umówie na wizyte...jak to nie ciąża to co ehh
 

Załączniki

  • Image-1461211788380.jpg
    Image-1461211788380.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 89
Do góry