reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Isiorek kurde dziwne to wszystko ale wiesz ze krwawienie nie przekresla ciąży. Ja tydzien temu mialam tak duze ze jeszcze żadnej miesiaczki takiej nie mialam a dzidzia dala radę. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze :) za nas wszystkie oczywiscie bo pewnie nie tylko ja swiruje tak mocno ;)
 
ja wiem, że kobiety dużo przechodzą ale to by była moja trzecia ciąża i mogłaby być normalna :( pierwsza z podejrzeniem pozamanicznej na insulinie wyleżana pod koniec na patologi i poród przedwczesny, drugie poronienie chybione w 11tc no a teraz takie coś :( no ludzie...a tyle kobiet zachodzi i rodzi a nawet nie chcą dzieci i mają w dupie wszystko
 
dzwonilam do Pani ginekolog, mam za tydzien w srode wizyte na okolo 19-20, mam zbadac tsh dzien przed, progesteronu nie mam robic poniewaz ona po kosmowce zbada progesteron (nie wiem o co chodzi)

 
ja wiem, że kobiety dużo przechodzą ale to by była moja trzecia ciąża i mogłaby być normalna :( pierwsza z podejrzeniem pozamanicznej na insulinie wyleżana pod koniec na patologi i poród przedwczesny, drugie poronienie chybione w 11tc no a teraz takie coś :( no ludzie...a tyle kobiet zachodzi i rodzi a nawet nie chcą dzieci i mają w dupie wszystko

Isiorek zobacz to jest moja ciaza trzecia. Pierwsza od 6 tyg cukrzyca od 10 na insulinie. Wywolywanie porodu 4 dni a potem porod z proznociagiem. Druga ciąża blizniacza poronienie zatrzymane w 12 tyg. Teraz od 5 tyg plamienia krwawienia pobyt w szpitalu lekarze male szanse dają. Nie jest łatwo ale nie ma co sie zalamywac. Sama siedze i mysle czy mojemu dziecku dalej bije serce albo czy krwiak sie powieksza ale musze wierzyc ze sie uda. Nie zalamuj sie. Mysl pozytywnie. Bedzie co ma byc nic na to nie poradzimy. Widocznie tak nam jest pisane i juz.
 
broi na potege?
ma jakiś okres buntu :( wszystko na nie, wszystko bo ja chce itd...najgorzej z ubieraniem, szafa na podłodze a ona ciągle to nie idealne to takie to śmakie i najlepiej by chodziła w jednych dresowych spodniach :/ człowiek się stara, kupuje itp, żeby nie było że bez jej wiedzy, zawsze aprobuje zakupy a dzień w dzień są cyrki no...czasem sił nie mam, dobrze że w szkole nie ma większych problemów
 
reklama
ma jakiś okres buntu :( wszystko na nie, wszystko bo ja chce itd...najgorzej z ubieraniem, szafa na podłodze a ona ciągle to nie idealne to takie to śmakie i najlepiej by chodziła w jednych dresowych spodniach :/ człowiek się stara, kupuje itp, żeby nie było że bez jej wiedzy, zawsze aprobuje zakupy a dzień w dzień są cyrki no...czasem sił nie mam, dobrze że w szkole nie ma większych problemów
6 lat to ciezki wiek, bratowa ma w tym wieku corke, z tymn, ze mloda jest grzeczna, czasami ma wejscia
 
Do góry