reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bafinko ja też miałam takie brunatne plamienia na początku, poleciałam na kontrolę i okazało się, że to tylko jakieś naczynko pękło. Gin zwiększył dawkę duphastonu i było lepiej. Dobrze, że już się nie pojawiło, ale mimo wszystko tak jak dziewczyny piszą, skontrolowałabym to -lepiej dmuchać na zimne :)

Aneta o ile ciąża młodsza wg gina? Skoro pikało serduszko to chyba jednak coś tam było widać :) odpoczywaj :)

Niestety nie powiedzial o ile tylko ze jest mlodsza i ze wyglada na zo ze wszystko dobrze rosnie i sie rozwija. Tak samo nie widzi przyczyny krwawienia. W macicy nic nie ma. Wczoraj wieczorem juz bylo czysto wiec obserwuje.
 
reklama
Witam dziewczynki. Niestety ze szpitala. Leżę na oddziale z calkowitym zakazwm wstawania. Wylądowałam tu z silnym krwawieniem. Okazalo sie ze mam ogromnego krwiaka w macicy którego moj swietny lekarz nie widzial. Na szczescie dzidzia zyje bije jej sersuszko i mamy nadzieje ze przetramy to krwawienie. Trzymajcie za nas kciuki kochane.
 
Czesc kochane :-D pamiętacie mnie jeszcze ? .... tyle tu nowych twarzy ....
To forum uratowalo mi kiedys życie więc wracam do was czasem ... z sentymentem ogromnym!
No i ku pokrzepieniu serc ... moje serduszko ukochane
b2b7ad8b8a797e94b6e0024a700a7e81.jpg


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki. Niestety ze szpitala. Leżę na oddziale z calkowitym zakazwm wstawania. Wylądowałam tu z silnym krwawieniem. Okazalo sie ze mam ogromnego krwiaka w macicy którego moj swietny lekarz nie widzial. Na szczescie dzidzia zyje bije jej sersuszko i mamy nadzieje ze przetramy to krwawienie. Trzymajcie za nas kciuki kochane.
Trzymam kciuki....musi być dobrze. ..

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczynki. Niestety ze szpitala. Leżę na oddziale z calkowitym zakazwm wstawania. Wylądowałam tu z silnym krwawieniem. Okazalo sie ze mam ogromnego krwiaka w macicy którego moj swietny lekarz nie widzial. Na szczescie dzidzia zyje bije jej sersuszko i mamy nadzieje ze przetramy to krwawienie. Trzymajcie za nas kciuki kochane.
Jesteś silna i dasz radę. Walcz ile tylko będziesz mieć sił.... jest o co :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry