reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej
Witam się i ja, mało mnie tutaj ostatnio choć czytam na bieżąco. U mnie nic nowego więc nie piszę, odpoczywam w domu, byłam jedną dobę w szpitalu, bo brzuch mnie bolał ale wszystko dobrze. Mały w poniedziałek ważył 840g więc rośnie sobie Maluszek :-)
Już nie mogę się doczekać skończonego 30 tc wtedy może będę trochę spokojniejsza. Póki co jest lepiej ale stres mnie nie opuszcza.
Buziaki dla Was!
 
reklama
Natka jak brat teraz dzwonil to mowil, ze lekarz powiedzial jej, ze po 3-4 godzinach ma sprobowac wstac delikatnie

U mnie lekarz kazał wstać wtedy kiedy znieczulenie z nog całkowicie zejdzie. Cesarke mialam o 9 a wstalam ok 16. No ale tylko na krotko bo niestety było mi bardzo słabo z bolu i o maly wlos a padlabym pod prysznicem. Tylko w porę chwycilam się podpórki w prysznicu ibyla pielegniarka i.mnie umylana siedząco

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
U mnie lekarz kazał wstać wtedy kiedy znieczulenie z nog całkowicie zejdzie. Cesarke mialam o 9 a wstalam ok 16. No ale tylko na krotko bo niestety było mi bardzo słabo z bolu i o maly wlos a padlabym pod prysznicem. Tylko w porę chwycilam się podpórki w prysznicu ibyla pielegniarka i.mnie umylana siedząco

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
dzis bede u bratowej po pracy to sie dowiem kiedy wstala i jak siwe czuje no i mloda ukocham a jak :laugh2:
 
a dziękuję:) trochę mnie mdli cały czas chodzę śpiąca mam tkliwe sutki i dziś boli mnie głowa.. więc jak na ciążę to nie jest najgorzej:) ale oczywiście się martwię czy wszystko ok.. oszaleć można.. a wizyta za 2 tyg:(

a ty jak już definitywnie po owu?? teraz najgorszy okres przed tobą &&&&&&& zaciśnię
 
Hej dziewczynki :) Lux fajnie ze w rodzinie niedaleko taki maluszek sie urodzil. U mnie tez jest niunia 8 tyg ale daleko bo 1200 km i tylko na skype ja widzę.

Trzymam kciuki zebysmy razem na grudniowkach byly :) i poprosZę o kciuki jutro bo na wizyte ide :)

Bafinko to faktycznie fajny pakiet masz taki leciutki. Ja mam podobnie oprocz boli glowy. Ktory tydZień juz u Ciebie? Rozumiem Cie z tymi wizytami. Ja sie tez strasznie martwie. Jutro sama boje sie isc to ciotke ciagne ;)
Pozdrawiam was wszystkie :)
 
a dziękuję:) trochę mnie mdli cały czas chodzę śpiąca mam tkliwe sutki i dziś boli mnie głowa.. więc jak na ciążę to nie jest najgorzej:) ale oczywiście się martwię czy wszystko ok.. oszaleć można.. a wizyta za 2 tyg:(

a ty jak już definitywnie po owu?? teraz najgorszy okres przed tobą &&&&&&& zaciśnię
nic sie nie boj, mysl pozytywnie, choc wiem, ze strach jest, tak ja po owu juz definitywnie, za jakies 9 dni okres ma przyjsc
 
Hej dziewczynki :) Lux fajnie ze w rodzinie niedaleko taki maluszek sie urodzil. U mnie tez jest niunia 8 tyg ale daleko bo 1200 km i tylko na skype ja widzę.

Trzymam kciuki zebysmy razem na grudniowkach byly :) i poprosZę o kciuki jutro bo na wizyte ide :)

Bafinko to faktycznie fajny pakiet masz taki leciutki. Ja mam podobnie oprocz boli glowy. Ktory tydZień juz u Ciebie? Rozumiem Cie z tymi wizytami. Ja sie tez strasznie martwie. Jutro sama boje sie isc to ciotke ciagne ;)
Pozdrawiam was wszystkie :)
Niunke bede widziec codziennie po dwa razy bo rano przed praca, bo musze tam wjezdzac i jak bede wracac, no i w weekendy bo to brata dziecko to my sie ciagle widzimy
 
reklama
Dziewczyny, wynik histopatologiczny po łyżeczkowaniu będzie do odbioru w szpitalu na oddziale ginekologicznym tam, gdzie miałam zabieg ? Nie miałam wtedy głowy o to pytać, a jutro mija 2 tygodnie, więc wynik będzie pewnie do odbioru. Czy zbadają mnie wtedy kontrolnie w szpitalu ? czy tylko dadzą wynik i każą spadać ?
 
Do góry