reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Asch bardzo ładnie wszystko napisała. Grunt to się.nie poddawać. Wiem co piszę bo.przecież i ja bylam na straconej pozycji gdy lekarz powiedział mi że w moim przypadku wchodzi w grę tylko dobra klinika in vitro. A tu niespodzianka... :-)

Ps. Buziaki i pozdrowienia dla forumowych cioc. Piotruś teraz trzyma za Was kciuki tak, jak Wy trzymaliscie za Piotrusia czyli skutecznie[emoji7]
1459861787184.jpg


Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1459861787184.jpg
    1459861787184.jpg
    80,9 KB · Wyświetleń: 429
reklama
Asch bardzo ładnie wszystko napisała. Grunt to się.nie poddawać. Wiem co piszę bo.przecież i ja bylam na straconej pozycji gdy lekarz powiedział mi że w moim przypadku wchodzi w grę tylko dobra klinika in vitro. A tu niespodzianka... :-)

Ps. Buziaki i pozdrowienia dla forumowych cioc. Piotruś teraz trzyma za Was kciuki tak, jak Wy trzymaliscie za Piotrusia czyli skutecznie[emoji7]
Zobacz załącznik 753597

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom

Ale slodkosci sliczne:)
Mam badzieje ze ja tez doczekam sie takiego misia fajnego :)

Lux masz racje z tymi testami i innymi wspomagaczami. Jeszcze na to bedzie czas. Na spokojnie bez stresu pracujcie ;) ja trzymam mocno kciuki za ten cykl. Czy na grudniowki bys sie jeszcze zalapala?
Chciejka jak u Ciebie?

Pozdrawiam was wszystkie :)
Ps poprosze Was kochane o kciuki w piatek. Mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze na wizycie.
 
Ale slodkosci sliczne:)
Mam badzieje ze ja tez doczekam sie takiego misia fajnego :)

Lux masz racje z tymi testami i innymi wspomagaczami. Jeszcze na to bedzie czas. Na spokojnie bez stresu pracujcie ;) ja trzymam mocno kciuki za ten cykl. Czy na grudniowki bys sie jeszcze zalapala?
Chciejka jak u Ciebie?

Pozdrawiam was wszystkie :)
Ps poprosze Was kochane o kciuki w piatek. Mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze na wizycie.
tak mialabym na 24 grudnia termin
trzymajcie kciuki za moja bratowa!!! jechala dzis na cc
 
reklama
Do góry