reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Lux ale duża dziewuszka :) ale przeciągnęli bratową że dopiero po 11 na stół... ale najważniejsze, że już po i wszystko dobrze.

Dziewczyny, czy macie może jakieś sprawdzone miejsca nad morzem-tak by z dzieckiem można spokojnie jechać? Najbardziej odpowiadałyby nam domki ale ewentualnie pokoje też ujdą.
Wczoraj chciałam rezerwować w miejscu gdzie już kilka razy byliśmy i masakra bo miejsc nie ma już. Normalnie załamałam się. Jak tak dalej pójdzie to z urlopu nici bo w ciemno nie pojedziemy...
 
Beti w tym momencie to już każda miejscowość może być, byle nie było mega daleko do morza i warunki ok... w Niechorzu nigdy nie byliśmy jeszcze więc czemu nie :) jak masz jakieś sprawdzone miejsce to bardzo poproszę o namiary :)
 
Lux ale duża dziewuszka :) ale przeciągnęli bratową że dopiero po 11 na stół... ale najważniejsze, że już po i wszystko dobrze.

Dziewczyny, czy macie może jakieś sprawdzone miejsca nad morzem-tak by z dzieckiem można spokojnie jechać? Najbardziej odpowiadałyby nam domki ale ewentualnie pokoje też ujdą.
Wczoraj chciałam rezerwować w miejscu gdzie już kilka razy byliśmy i masakra bo miejsc nie ma już. Normalnie załamałam się. Jak tak dalej pójdzie to z urlopu nici bo w ciemno nie pojedziemy...
no badania jej robili dosc dlugo, o 8 byla w szpitalu
 
Natka sprawdzone jest,tylko nie wiem czy Ci bedzie to pasować :)
Ja mam na tym ośrodku przyczepę cempingową od 4 lat,właścicielka wynajmuje domki holenderskie,40 zł od osoby,dzieci do 4 lat za darmo,ja jestem tam w lato co weekend,kocham to miejsce do plaży 15 min spacerkiem,ośrodek na uboczu cisza i spokój no chyba że jak ja jestem to nie ma ciszy bo jest " wesoło"
Zapraszam :)
 
Lux w sumie to może nam się tylko wydaje, że to długo :) pewnie to standardowa procedura przy planowanym cc :)
Ja tak pomyślałam że długo bo porównałam w sumie do swojej sytuacji-niecałe 25 min po decyzji o cc już mała była z nami. Ale u mnie cc na cito było (bo wstępnie zaplanowane miałam na dwa dni później), tylko poczekali aż kroplówka zleci i na stół :)
Obu bratowa szybko do sił wróciła :) niech za parę godz próbuje już wstać pochodzić troszkę. Boleć będzie na początku ale czym szybciej wstanie tym szybciej wróci do sił-mówię z doświadczenia :)

Beti byliśmy za młodu dwa razy na domkach holenderskich i wspominamy fajnie więc czemu nie :) mają jakąś stronkę żeby można zobaczyć? Prześlij mi proszę na priv dane kontaktowe :)
 
reklama
Do góry