reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Oj u mnie wyjątkowo dużo śluzu w tym cyklu. Mąż był na weekend i dzialalismy, ale uważam, że 2 dni to za mało. Trudno nic w tej kwestii nie zmienię
 
reklama
mam dosc tego dnia, wrr, najpierw krotko przed wyjazdem kleilam buty takie do latania kolo bloku i w aucie sie zorientowalam, ze na spodniach mam kropke od kleju!! wrrr. zna ktoras sposob jak ja usunac? potem w pracy siadla mi myszka od kompa, ale juz sie naprawila, nastepnie zobaczylam ogromnego pajaka w wc w pracy, zabilam go, ale o malo sie przy tym nie posikalam ze strachu...Jeny nooo
 
jak ty dalas rade? 5 strat-masakra
Musiałam....innego wyjścia nie mialamprzeryczalam...przepilam ...I walczę dalej...chodzę od lekarza do lekarza żeby coś znaleźli jaki jest powód poronien.. żeby coś wymyślili...
psychicznie jestem wrakiem. .. Ale cóż jak ja nie zawalcze to nikt tego za mnie nie zrobi

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki napiszcie mi proszę w ktorym tyg i dniu bylo u was widac sersuszko bo sobie wkrecam. U mnie w 5 tyg 2 dniu byl pecherzyk 7.8 mm. Teraz kontrola w piatek a troche sie zdolowalam jak dziewczyny na grudniowych pisaly ze powinno byc wiecej widac. Moj lekarz mowi ze ciaza jest mlodsza a mi by sie z obserwacjami zgadzalo bo owu raczej była później niz w polowie cyklu. Tak mi sie po sluzie wydaje.
ja byłam ruwno w 6tc a USG wychodziło 5wd4 i serduszko było ale dzidziol malytki bo 026cm pęcherzyk 1,95cm ja miałam owu 14-15 dc więc wcześnie.. spokojnie ciąża pewnie jest ciut młodsza a na tym etapie każdy dzień ma duże znaczenie

Oj u mnie wyjątkowo dużo śluzu w tym cyklu. Mąż był na weekend i dzialalismy, ale uważam, że 2 dni to za mało. Trudno nic w tej kwestii nie zmienię

chcyejka my w tym cyklu z fasolką teraz też tylko dwa razy działaliśmy:) jak ma się udać to się uda:) &&&&& zaciśnięte:)

lux rzeczywiście nie fart..aż strach sie bać co będzie dalej:) &&&&&&&& za ten cykl jak to się mówi?? do trzech razy sztuka:)
 
Do góry