reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kochane czy ktos przejął moj brzuszek?

Jesteśmy w domu. Lena na chwile obecna tylko je i spi 3-4 godziny. Takze jeszcze mam czas dla siebie :-) Oczywiście maz zakochany, tak samo jak i ja po uszy!!

Zycze by kazdej z Was sie udalo!!! Miec wlasne , ziemskie dziecko to cos niezwyklego.
az mi sie lezka zakrecila w oku jak spojrzalam na Malenka, jest cudowna! juz sie nie moge doczekac az wroce do staran, ehh niech ten czas szybciej leci... jeszcze raz gratuluję takiego cudu ♥
 
reklama
kamkz jesteś nie samowita:) bardzo mocno wierze że dotrwasz szczęśliwie do finału:)

chciejk kochana ty to pomysłowa babka jesteś że wymyśliłaś tą pinitę:) u nas raczej mało popularne:) odpoczywacie jeszcze ten cykl??

u mnie nic nowego wczoraj wpadłm w wir pracy poprasowałm pomyłam troche okien posprzątałam byłam na zakupach obiad zrobiłąm i patrze ty 15.40!!a ja na 16 w gości a zupełnie w rosole.. cały dzień w biegu więc dziś już spokojniej:) mam problem ze wzdętym brzuchem.. wzdyma mi się prawie po każdym jedzeniu i to tak że aż boli i nie wiem jak sobie z tym radziś.. macie jakiś sposób??

przyjade i Ci umyje nastepnym razem okna, Tobie nie wolno!!!
 
Sysiq cudowna Kruszynka a jaka wystrojona:-)

Agawa do dzieła,szlak masz już przetarty,tym razem bedzie łatwiej:tak:

Dziewczyny moja koleżanka starała sie 8 lat,dopuero za trzecią insyminacją zaszła w ciąże,dziś jej córa ma już 10 miesięcy a ona jest w ciąży!! Nie spoziewała sie,że sie uda wiec sie nie zabespieczali a tu taka niespodzianka...jest bardzo szcześlwa:-)


Staraczki za Was nieustające kciuki&&&&&&

Brzuchatki&&&&&&& kamkaz &&&& dodatkowo za passer


A mój syn wczoraj skończył miesiąc :-) i pozdrawia ciocie z bb

20150906_173115.jpg
 

Załączniki

  • 20150906_173115.jpg
    20150906_173115.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 88
Sysiq cudowna Kruszynka a jaka wystrojona:-)

Agawa do dzieła,szlak masz już przetarty,tym razem bedzie łatwiej:tak:

Dziewczyny moja koleżanka starała sie 8 lat,dopuero za trzecią insyminacją zaszła w ciąże,dziś jej córa ma już 10 miesięcy a ona jest w ciąży!! Nie spoziewała sie,że sie uda wiec sie nie zabespieczali a tu taka niespodzianka...jest bardzo szcześlwa:-)


Staraczki za Was nieustające kciuki&&&&&&

Brzuchatki&&&&&&& kamkaz &&&& dodatkowo za passer


A mój syn wczoraj skończył miesiąc :-) i pozdrawia ciocie z bb

Zobacz załącznik 709108

buziaczki dla synka, jest cudak maly, jaki przystojniak :) az sie serce raduje jak czlowiek patrzy na takie slodkosci !!!
 
przyjade i Ci umyje nastepnym razem okna, Tobie nie wolno!!!


kochana a zapraszam:) Wągrowiec koło Poznania?? to masz autostrde do mnie:) a jeszcze kilka okien mi zostało:):)

ja już się denerwuję czwartkową wizytą... nie mogę uwierzyć że to się dzieje naprawdę i wszystko będzie ok... może jak zobaczę serduszko będzie ciut lepiej...

ania syneczek cudowny!!!! dziubeczek zrobił jakby przesyłał buziaczki ciociom z BB:)
 
Ostatnia edycja:
kochana a zapraszam:) Wągrowiec koło Poznania?? to masz autostrde do mnie:) a jeszcze kilka okien mi zostało:):)

ja już się denerwuję czwartkową wizytą... nie mogę uwierzyć że to się dzieje naprawdę i wszystko będzie ok... może jak zobaczę serduszko będzie ciut lepiej...

mam do Pzn jakies 40 km wiesz, takze sie nie zdziw :-D
 
Sysiq, ania piękne macie te pociechy. Cudo cudo i jeszcze raz cudo. Nic tylko schrupać te maleństwa.

Bafinka Ty się nie stresuj bo czas się przyzwyczaić do małego człowieczka w Twoim brzusiu. O nic się nie martw bo w czwartek lekarz rozwieje wszystkie wątpliwości. Zobaczysz małe tykające serduszko to łezki ze szczęścia polecą. Masz do tego prawo.

Lux oglądaj te małe słodkie dzieciaczki to może wcześniej się weźmiecie do roboty. Jest teraz sporo brzszków do przejęcia więc do dzieła staraczki:))
 
Sysiq, ania piękne macie te pociechy. Cudo cudo i jeszcze raz cudo. Nic tylko schrupać te maleństwa.

Bafinka Ty się nie stresuj bo czas się przyzwyczaić do małego człowieczka w Twoim brzusiu. O nic się nie martw bo w czwartek lekarz rozwieje wszystkie wątpliwości. Zobaczysz małe tykające serduszko to łezki ze szczęścia polecą. Masz do tego prawo.

Lux oglądaj te małe słodkie dzieciaczki to może wcześniej się weźmiecie do roboty. Jest teraz sporo brzszków do przejęcia więc do dzieła staraczki:))

wiesz, ze sa wzgledy, ktore powoduja, ze dopiero maj wchodzi w gre :sorry:
 
reklama
Do góry