reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
hej dziewczyny ja właśnie kończę swoją pierwszą nockę w pracy i powiem Wam że mam już dość, zastanawiam się czy czekać na pracę w zawodzie (o którą jest bardzo ciężko bo w sumie dla ludzi z moim wykształceniem nie ma pracy w tym kraju) czy szukać czegoś w innym zawodzie i w tym samym czasie zrobić jakąś podyplomówkę z kursem pedagogicznym. Nie bardzo mi się uśmiecha pracować w naprawdę ciężkich warunkach bo nie dość że opary chemii wszelakiej i hałas, wszechobecny bród to jeszcze ciągła presja bo produkcja musi być a kasa wcale nie jest rewelacyjna. Wiem że jak tu zostanę jeszcze rok czy dwa to ciężko będzie ze zdrowiem a jeszcze ciężej z zajściem i utrzymaniem ciąży... eh... wiem że się powtarzam i ta mało w temacie staraczkowym ale chyba dziś coś we mnie pękło...
Miłego dnia wszystkim :)
 
Rozmaryn, możemy "gadac" o wszystkim, a nie tylko klepac na okrągło o ciazach:-)..jeżeli tak to wygląda to może rzeczywiście rozgladaj się za czymś innym. ..
 
Joawa , no to ładnie czas leci :) Mi moja pani doktor mówiła, że po 16tc zaczyna się robić bezpieczniej. a gdzie Twój suwaczek bo nie widzę?

Chciejka, gratulacje dla siostry :) Mała jest taka w sam raz. Duża ale nie za duża.

Rozmaryn, jeśli tak to wygląda to powinnaś poszukać czegoś innego. W pracy spędzamy mnóstwo czasu i wg. mnie powinniśmy znaleźć sobie taką którą lubimy. Wiadomo, że w miarę możliwości bo nie zawsze jest praca w naszym wymarzonym zawodzie ale jednak. Może rozejrzyj się za czymś innym, zobacz czy w ogóle jest szansa na coś lepszego. Jeśli tak to bierz życie w swoje ręce i zmieniaj prace. Powodzenia :)
 
Rozmaryn wiem co czujesz bo ja kiedyś pracowałam na produkcji i skutki tej pracy odczuwam do dnia dzisiejszego. Pracowałam tam prawie 5 lat i zaryzykowałam gdzie umowę w innej pracy miałam tylko na miesiąc. Ale nie żałuję i muszę Ci powiedzieć że warto.
Chciejka gratulację siostrzenicy Zosi:)
 
Hej wam
Natka wielkie gratulacje na coreczke.jak tam pierwsze dwa tyg u was?
Martoocha i dla was ogromne gratulacje:-) nadrobilam pare ostatnich stron ale nieznalazlam jak twoj synus sie nazywa i jaki duzy sie urodzil? A tazdrosc to ci powiem obojetnie z kim gadam komu sie drugie urodzilo to wszyscy mowia to samo ze zazdrosc na poczatku okropna
Ania no ogromne gratulacje.walczyliscie i teraz masz pieknego synusia przy sobie.a jak u was wagowo?
Sysiq trzymam kciuki&&&&
Przepraszam ze niewymienie reszte dziewczyn ale za wszystkie trzymam kciuki i bardzo serdecznie pozdrawiam ze slaska.akurat jestesmy u mamy na urlopie
 
reklama
Czy któraś z Was używa bądź używała pasków do sprawdzania ph a konkretnie chodzi mi o wody płodowe? Możecie polecić mi paski które dobrze odczytają wynik?
Zakupiłam zwykłe papierki lakmusowe które są koloru pomarańczowego i badzo ciężko z nich cokolwiek odczytać. Po nałożeniu wydzieliny są one raczej mokre ale trudno określić kolor. Błagam poradzicie mi coś?
 
Do góry