reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ania G R A T U L U J E !!!! Wchodzilam co 5 min na forum i czekalam na wiadomosc. Sliczny chlopczyk :-)))) No to teraz moja kolej! :-)
 
ANIU WSPANIALE!!!! CUDOWNY NATANEK!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!

DORIS .... wiesz chciałam Ci napisać nie łam się, nie poddawaj ... hmmm ale to chyba bez sensu teraz ... strasznie mi przykro ze tak dużo niepowodzeń Cię spotyka ... musi być Ci naprawdę ciężko .. mam nadzieję, ze znajdziesz w sobie siłę i jeszcze będziesz mogła doświadczyć cudu narodzin! życzę Ci tego z całego serca!!!
 
Aniu gratulacje, masz ślicznego synka!!!!!
Dzisiaj mama mi powiedziała, że taka dziewczyna z mojej rodzinnej miejscowości jest w 14 tc. Po wielu poronieniach. Trzymam za nią kciuki.
 
Ania, ogromne gratulacje, dużo zdrówka dla Was :)
Sysiq, trzymam &&&&&&&&&&& za szybki i bezbolesny poród :)
Doris, nie poddawaj się, trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&& i za pozostałe staraczki oczywiście też :)
Ja dzisiaj po wizycie, nie miałam usg tylko tętno płodu, 150, więc super i badanie na fotelu. TSH mi podskoczyło do 4,2 więc nieciekawie, jestem umówiona do endo na środę, ale pociesza mnie fakt, że w 2 trymestrze dzidziuś ma już swoją tarczycę, więc bardzo mu nie zaszkodzę chyba...
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :*
 
reklama
Chciejka i jak siostra?

Joawa, który Ty masz tydzień?

Ja dziś umówiłam się na echo serca płodu. Prywatnie czas oczekiwania to 2 tygodnie. Strasznie długo mi się to wydaje. No ale na nfz to i tak szybciej jak październik by się nie dało a ja do tego czasu to mam zamiar już urodzić.
 
Do góry