reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Gdzie to czytalam wlasnie, ale nawet jezeli zaszlam to w moim wypadku komorka sie jeszcze nie zagniezdzila, a wykrywalne stężenie beta-HCG w surowicy krwi i moczu kobiety ciężarnej można stwierdzić po 48 godzinach od zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej.

Moze te testy co je mam sa do duszy i swiruja :/
 
Ja mysle że testu nie ma sensu robić wcześniej niż na 2dni przed @ a najlepiej dopiero w dzień @ bo może być nie potrzebne rozczarowanie :)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Piękne poduchy, Pietruszka ma talent, pozdrawiam.
Ja robiłam testy owulacyjne, ale u mnie się nie sprawdziły kompletnie, pokazywały, że nie mam w ogóle owulacji, a wlasnie wtedy zaszłam w ciążę:)
Też uważam, że test należy robić w dzień spodziewanej @ wcześniej nie ma sensu.
chciejka, zdrówka dla córci.
Ja mam nadal okropny apetyt, jem co 2 godziny a i tak nie jestem najedzona do końca :D
 
Ja pamietam jak zaszlam w pierwsza ciaze. Mi testy nie byly potrzebne. Poprostu wiedzialam, ze jestem w ciazy bez tego. Zrobilam dzien po terminie @ tylko po to zeby mojemu pokazac ;)
 
no na test to faktycznie za wcześnie. Ja owulacyjne robiłam tylko w 1 cyklu (tym z biochemiczną) i właśnie zniknęla kreska i zaczęła się znowu pojawiać , a póxniej już ciążowy wyjaśnił sprawę. Ale kciuki i tak trzymam :)
 
Izka i jak Igorek zareagował na okularki? :-)

natka90 może być też tak, że tego 15stego testy miałaś pozytywne, ale do owulacji nie doszło. Testy wykrywają pik LH, ale to nie znaczy, że owulacja miała wtedy miejsce (mogła z jakiegoś powodu zostać zatrzymana, pęcherzyk nie pęka i wchłania się). W takiej sytuacji po paru dniach testy znowu mogą wskazywać zbliżającą się owulację, bo często po paru dniach w takiej sytuacji organizm "robi" kolejną próbę podejścia do owulacji.
Moim zdaniem trochę za wcześnie żeby miały pokazać ewentualną ciążę, no ale oczywiście wszystko jest możliwe :-)
 
reklama
90_natka no raz nosi raz jest wojna i nie chce zalozyc :p
Wyglądamy tak :)
 

Załączniki

  • 1434795534872.jpg
    1434795534872.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 54
Do góry