reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
aha:):):)
pisalam ci na brzuszkach:):) slicznie wygladasz! pewnie wkrotce bedziesz miala te moje nieszczesne (choc tak bardzo za nimi tesknie) ponad 140 cm :)
 
Lilith dziekuje :) .. Teraz juz wiem co mialas na mysli piszac ze czujesz sie wielka ;) ... u mnie narazie 107 cm w pasie, ale zostaly jeszcze 2 miesiace ponad ::) ... ojoj ... co to bedzie co to bedzie :D ;)
a Ty nie tesknij bo masz swoja kruszynke przy sobie :) ... zreszta bardzo slodziakową kruszynke :)
 
Moniqa nie ciezko jest sie tego pozbyc...ja bylam strasznie popuchnieta itd...ale cale 15 kg zrzucilam w tydzien po porodzie a teraz dodatkowe 6 :):)
niestety po tych 142 cm mam tragiczny brzuch i zostalo mi az 88 cm w pasie!!choc przyznam ze co jakis czas jest mniej to i tak watpie ze uda mis ie miec choc 70 :(
 
MoniQa...jak zaszlam w ciąze 54 kg wazylam a do porodu 73 O0
balam sie jak chol#ra ze nie dam rady wrocic do poprzedniej wagi.
Ale zaraaz po przyjezdzie do domu ze szpitala mama owinela mi mocno brzuch pasem tym szerokim do ćwiczen i chodzilam z nim w sumie chyba z de trzy tygodnie
jesc mi sie za bardzo nie chcialo wiec kawka inka z mleczkiem, jogurciki i witaminki
jak poszlam po miesiacu na kontrole po porodzie
to wazylam 52kg i sama bylam w szoku :o :o :o
brzuch w ciąży smarowalam kremem na rozstepy Penatena i oliwka bambino....
i moge sie pochwalic...ani jednego rozstepu nie mam ;D ;D ;D
 
reklama
Lilith napewno uda Ci sie osiagnac te 70 cm :) .. w to nie watpie .. mala wszystko z Ciebie zabierze ;)

Pati ja przed ciaza wazylam 46 kg :D .. teraz jest juz 65 ::) ... oj ciezka moja praca bedzie :D
 
Do góry